КОЛИ ОКСАНА ПОВЕРНУЛАСЯ З ЗАРОБІТКІВ В СЕЛО, ВСІ ПОДРУГИ ТА СУСІДКИ ПРОСИЛИ ПОЗИЧИТИ ГРОШЕЙ. А ПОЗА ОЧІ ШЕПТАЛИСЯ: – ОН, ОКСАНА ПРИЇХАЛА З-ЗА КОРДОНУ, ТАКІ ТИСЯЧІ ТАМ ЗАРОБЛЯЄ, НІЧОГО НЕ РОБЛЯЧИ. ХІБА ТО РОБОТА, СУП ЧИ КАРТОПЛЮ ЗВАРИТИ. КОЛИ ОКСАНА ЗНОВУ ЇХАЛА, КАЗАЛА ЗНАЙОМИМ, ЩОБ ЇХАЛИ З НЕЮ, ВОНА МОЖЕ ЇХ ВЛАШТУВАТИ НА ГАРНУ РОБОТУ, І ЖИТЛО НАЙДЕ. ТА ВІДПОВІДЬ СУСІДІВ ДУЖЕ ЗАСМУТИЛА ЖІНКУ

 

Я живу в невеличкому селі, є у мене подруга, Оксана. Декілька років тому Оксана поїхала закордон, і влаштувалася на роботу кухарем в готель вахтовим методом. У неї був дуже добрий керівник, завжди шкодував заробітчанок, і частенько дозволяв їхати додому, до рідних. Так сталося і того дня. Оксана у відмінному настрої збиралася додому і розповідала начальнику, який скаржився, що не може знайти хороший персонал:

– Ось побачите, я вам людей 10 з села привезу, коли розповім, скільки можна заробити тут. Для нашого невеличкого села, це шалені гроші. Там й за рік того люди не заробляють, що я у вас за місяць.

За пару місяців роботи кухарем, живучи в одномісній кімнаті для персоналу при готелі, моя подруга Оксана, зібралу чималу суму. Жінка накупила різних смаколиків, гостинців, і щасливою збиралася до рідних на Батьківщину.

І тепер вона була налаштована позитивно і рішуче. Бо хто ж відмовиться від таких грошей при нормальних умовах роботи і хорошому керівникові, чесно виплачує зарплату і не штрафує без кінця через дрібниці.

Оксана, зібравши сумки, поїхала додому на три тижні.

Через три тижні вона повернулася. Прийшла до начальника і повідомила трохи з сумом, що 10 людей, як вона обіцяла йому, з нею не приїхали. Навіть одного працівника не вдалося знайти, Оксана повернулася одна.

Сусідки і знайомі приходили, розмовляли на лавці, за чаєм і в магазині. Усі раділи, коли побачили знайому. Жалілися, як важко живеться їм в селі, що роботи немає, а якщо і вдасться комусь знайти, то платять тут дуже мало. Всі намагалися позичити у оксани грошей, хто до зарплати, а хто до пенсії.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩