КОЖНОЇ СУБОТИ Я ВЛАШТОВУЮ ПРАННЯ. ЩОБ НЕ ВИПРАТИ НІЧОГО ЗАЙВОГО, Я ЗАЗИРНУЛА В КИШЕНЮ ЧОЛОВІКА І ПОБАЧИЛА ТАМ ЧЕК З РЕСТОРАНУ. ЗАКЛАД БУВ НЕ З ДЕШЕВИХ, А СУМА В ЧЕКУ МЕНЕ ВРАЗИЛА. Я ЗГАДАЛА, ЩО ЯКРАЗ В ТОЙ ДЕНЬ, МІЙ БЛАГОВІРНИЙ ПІЗНО ПОВЕРНУВСЯ З РОБОТИ. СКАЗАВ, ЩО ДОРОБЛЯВ ЯКИЙСЬ ЗВІТ. Я ЦЕ ДУЖЕ ЧІТКО ПАМ’ЯТАЛА, ТОМУ ЩО ЦЕ БУЛО НА ДНЯХ. А КОЛИ Я ДІЗНАЛАСЯ, З КИМ РОМАН У МОГО ЧОЛОВІКА, БУЛА ВРАЖЕНА. ТЕПЕР НЕ ЗНАЮ, ЯК ДАЛІ ЖИТИ

 

Я неодноразово читала і чула про те, що якщо жінка перестає за собою слідкувати, чоловік знаходить собі іншу. Тому я намагалася завжди тримати себе в формі, наскільки це можливо. Ми з чоловіком в шлюбі тринадцять років, і у нас двоє дітей. Сім’я у нас звичайнісінька: я працюю продавцем в магазині, чоловік керівник відділу у приватній фірмі, діти ходять в школу. Загалом, все як у всіх. До недавнього часу ми жили спокійно і дружно.

Щосуботи зазвичай я влаштовую прання. Після того, як я випадково випрала водійські права чоловіка, які були у нього в кишені, я перевіряю весь одяг перед тим, як закинути його в пральну машину. Цього разу я теж звично зазирнула в кишеню чоловіка і побачила там чек з ресторану. Заклад був не з дешевих, а сума в чеку мене вразила. Я згадала, що якраз в той день, мій благовірний пізно повернувся з роботи. Сказав, що доробляв якийсь звіт. Я це дуже чітко пам’ятала, тому що це було на днях.

Хочеш чи не хочеш, але підозри самі закралися. Я почала думати, чому раніше я нічого не помічала. Я впіймала себе на думці, що вже давно вся моя увага прикута лише до дітей і виконання основних домашніх справ. А чоловікові я давно не приділяла уваги, сама винна. Дійсно, він зараз почав за собою стежити: голитися частіше, одяг купує сам і з задоволенням, на роботу гарно вдягається. Раніше міг одні й ті ж джинси тиждень носити, тепер кожен день вдягає інші. Речі у нього дорогі, брендові. Ну як я не здогадалася раніше, адже його зміни в поведінці давно яскраво свідчать про те, що у нього хтось з’явився.

Про свою знахідку чоловікові я нічого не сказала, а вирішила спочатку перевірити свої здогади. Я почала перевіряти його телефон. І таки знайшла те, що шукала. В журналі дзвінків був один і той же номер без імені і дзвінки з нього були кожен день. І з того ж номера кілька повідомлень, мабуть з місцем і часом зустрічі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩