СВЕКРУХА 3 РОКИ СИДІЛА ВДОМА, ВСЕ РОБИЛА ДЛЯ ДОНЬКИ. ВРАНЦІ ВСТАВАЛА І БІГЛА ДО НЕЇ, ЛИШЕ ПІЗНО ВВЕЧЕРІ ПОВЕРТАЛАСЯ ДОДОМУ. А НЕЩОДАВНО Я ЇЙ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА, СКАЗАЛА, ЩО ХОЧУ З НЕЮ ПОГОВОРИТИ. АЛЕ СВЕКРУХА МЕНІ ВІДМОВИЛА. А ВЧОРА ЧОЛОВІК ПРИЙШОВ ГЕТЬ ЗАСМУЧЕНИЙ, СКАЗАВ, ЩО МАМА ЇДЕ НА МОРЕ

Я розумію, що я чужа людина для своєї свекрухи. Просто дружина її сина. Але я не розумію, як можна робити різницю між своїми онуками, невже може бути хтось рідніший, а хтось – так собі.

Чесно кажучи, обурена до глибини душі. У мене просто немає слів. Я не можу зрозуміти, як взагалі так можна чинити по відношенню до власних онуків?

Але свекруха спокійно відповідає, що наші діти – наші турботи, а у неї своїх турбот повно.

Моя свекруха пішла на пенсію, коли її дочка народила двійнят. Допомагала доньці у всьому з самих перших днів, сиділа з дітьми до трьох років. Як тільки онуки пішли в садочок, свекруха відразу ж пішла працювати. І куди б ви думали? Вона пішла виховувати чужих дітей. Працює няньою. Її знайома влаштувала в багату сім’ю. Вона проводить з чужими дітьми весь день, п’ять днів на тиждень, крім суботи та неділі, звичайно.

Так, їй дуже добре за це платять, а вона добре себе зарекомендувала, адже добре ладнає з дітками, так як в минулому педагог з величезним стажем. Але виховує вона, повторюся, чужих дітей.

У травні ми з чоловіком попросили свекрухи допомогти нам з дітьми. Мені в липні виходити на роботу, молодший син має піти в дитячий садочок, але це буде тільки в вересні, а старший син зараз буде на літніх канікулах, він закінчив 1 клас.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩