МОЯ МАМА ДАЛА НЕОБХІДНУ СУМУ НА ВЕСІЛЛЯ, ЩОБ ТОРЖЕСТВО ВИЙШЛО ПИШНИМ І НЕЗАБУТНІМ. СВЕКРУХА ТЕЖ ВИРІШИЛА НЕ ВІДСТАВАТИ І ПОДАРУВАЛА НАМ НА ВЕСІЛЛЯ ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЛЮ ЗІ СЛОВАМИ: «ДІТИ, ДАРУЮ ВАМ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ, БУДУЙТЕ І ЖИВІТЬ!». ЗА БУДІВНИЦТВО МИ ПРИЙНЯЛИСЯ ПРАКТИЧНО ВІДРАЗУ. ЗНОВУ ДОПОМОГЛА МОЯ МАМА, ВОНА ВИРІШИЛА, ЩО ЯКЩО СВАХА ДАЛА ЗЕМЛЮ, ВОНА ДОПОМОЖЕ НАМ З БУДІВНИЦТВОМ. КОЛИ МИ ЗБУДУВАЛИ БУДИНОК, ВИЯВИЛОСЯ, ЩО ВЛАСНИКОМ УСЬОГО Є МОЯ СВЕКРУХА

 

Я виходила заміж по великій любові. Нічого і нікого, крім свого чоловіка, я не бачила. Я вся була у весільній підготовці. Моя мама вже багато років на заробітках в Італії, тому коли вона почула про весілля єдиної доньки, дала необхідну суму на весілля, щоб торжество вийшло пишним і незабутнім.

Свекруха теж вирішила не відставати і подарувала нам на весілля документи на землю зі словами: «Діти, дарую вам земельну ділянку, будуйте і живіть!». Земельна ділянка виявилася дійсно шикарною – недалеко від міста, поряд з річкою, краса неймовірна. Звичайно ж, я була дуже рада!

За будівництво ми прийнялися практично відразу. Знову допомогла моя мама, вона вирішила, що якщо сваха дала землю, вона допоможе нам з будівництвом. Мама дала нам велику суму грошей за яку ми звели коробку, накрили дах і поставили вікна. Я була щаслива, адже мати власний будинок, це ж мрія кожної сім’ї. Справи просувалися дуже швидко, мамині гроші нам дуже допомогли. Чоловік теж був весь поглинений будівництвом.

Але якось, перебираючи папери в тумбочці, я випадково натрапила на подарунок свекрухи і ледь не впала – земля, на якій ми будуємо будинок, була у власності свекрухи і про передачу її нам мова не йшла. Я не могла зрозуміти, чому я відразу все не перевірила. Як можна бути такою наївною?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩