ВСЕ ПОЧАЛОСЯ ПІВ РОКУ ТОМУ. ОДНОГО РАНКУ ЧЕРЕЗ ВІКНО Я ПОБАЧИЛА, ЯК МІЙ ЧОЛОВІК ПІШОВ ДО МАШИНИ І ВИТИРАЮЧИ ЛОБОВЕ СКЛО, РОЗМОВЛЯВ ПО ТЕЛЕФОНУ. МИ ЖИВЕМО НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ, А МАШИНА СТОЇТЬ ПІД ВІКНАМИ, ТОМУ Я ЛЕГКО МОГЛА ПІДСЛУХАТИ ЙОГО РОЗМОВУ. ВІН ГОВОРИВ КОМУСЬ, ЩО ТЕЖ СУМУЄ І ЧЕКАЄ ЗУСТРІЧІ. Я СТОЯЛА ОШЕЛЕШЕНА І НЕ ЗНАЛА, ЯК НА ЦЕ РЕАГУВАТИ, АДЖЕ МИ В ШЛЮБІ ЛИШЕ ДВА РОКИ, А У НЬОГО ВЖЕ Є ІНША

 

Коли я виходила заміж, я була найщасливішою жінкою в світі, адже дуже кохала свого чоловіка. В шлюбі ми вже два роки, а вогонь наших почуттів не згасає, а навпаки, розгоряється ще з більшою силою. Щоб забезпечити сімейний затишок, я навіть пішла з роботи. Весь свій час я приділяю своєму чоловікові – перу, готую, прибираю, печу смачненькі тортики і створюю сімейний затишок.

Але нещодавно я дізналася, що мій чоловік мені зраджує. При цьому, як завжди він дзвонить мені щодня в обідню перерву, водить в кіно і дарує квіти і подарунки. Якби у мене не було доказів, я б ніколи не повірила в його невірність. Я ж колись думала, що чоловік і жінка віддаляються один від одного з часом, коли набридають один одному за тривалий проміжок часу. А мій чоловік почав зраджувати мені всього через два роки спільного життя. Про зради я дізналася цілком випадково.

Все почалося пів року тому. Одного разу рано вранці я вискочила на роботу раніше, ніж звичайно, і побачила на лобовому склі нашого автомобіля  напис: «Доброго ранку, коханий». Я, природно, подумала, що це чийсь жарт, тому не прийняла його всерйоз. На наступний день, коли чоловік пішов до машини і збирався їхати на роботу, я побачила, як він витирає лобове скло і розмовляє по телефону. Ми живемо на другому поверсі, а машина стоїть під вікнами, тому його слова підслухати не склало мені ніяких труднощів. Він говорив, що теж сумує і чекає зустрічі.

Я стояла ошелешена і не знала, як на це реагувати. Зізнатися йому, що тепер я все знаю, рівноцінно тому, що втратити його. А я Люблю свого чоловіка і не уявляю собі без нього життя. Мене зрозуміють ті, хто був на моєму місці. Я заспокоювала себе тим, що можливо це неправда і що мені могло почутися. В той період я перестала спати ночами. Мені стало цікаво, хто вона? На кого він мене проміняв? Але мій коханий поводився як раніше, я і далі відчувала його любов і підтримку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩