ДО НАС ЧАСТО ПРИЇЖДЖАЛА СВІТЛАНА, ВОНА НЕЩОДАВНО НАРОДИЛА ДИТИНУ. МИ ЩИРО РАДІЛИ ЗА НЕЇ, І СПІВЧУВАЛИ ЇЙ, БО БАТЬКО ДИТИНИ НЕ ЗАХОТІВ З НЕЮ ОДРУЖУВАТИСЯ. МІЙ ЧОЛОВІК ДОПОМАГАВ СВІТЛАНІ, ЯК МІГ. ДИТИНІ ВІН КУПИВ ВСЕ НЕОБХІДНЕ, Я НІЧОГО НЕ МАЛА ПРОТИ, АДЖЕ СВІТЛАНА БУЛА ДЛЯ НЬОГО ЄДИНОЮ РІДНОЮ ЛЮДИНОЮ. ОДНОГО РАЗУ Я ПОВЕРНУЛАСЯ З РОБОТИ РАНІШЕ. ВІДКРИЛА ДВЕРІ І ЗРОЗУМІЛА, ЩО У НАС ВДОМА ГОСТІ. ТА СХОЖЕ, ВДОМА МЕНЕ НЕ ЧЕКАЛИ. ЄВГЕН І СВІТЛАНА БУЛИ ВЕЛЬМИ ЗБЕНТЕЖЕНІ МОЄЮ ПОЯВОЮ. СИТУАЦІЯ САМА ЗА СЕБЕ ВСЕ СКАЗАЛА

 

Коли я виходила заміж, я знала, що мій чоловік сирота і не має ніяких родичів. Єдина людина, яку мені представив Євген, була Світлана. Я завжди знала, що вона – єдина родичка чоловіка. Проте ніколи не допитувалася, як вона знайшлася, адже мій чоловік з дитбудинку.

З Євгеном ми одружилися, коли нам обом вже було по тридцять років. Я була щаслива, адже чоловік мені дістався турботливий. Євген після дитбудинку поступив вчитися в університет, після чого зумів відкрити свій невеличкий бізнес. До нашого знайомства Євген зумів розвинути свій бізнес, відкрити свою торгову мережу, придбати квартиру і авто.

Я працювала дизайнером і одного разу Євген звернувся до мене по роботі, як клієнт. Ми познайомилися і відтоді більше не розлучалися. Незабаром Євген зробив мені пропозицію і ми одружилися. У нас все було чудово, я допомагала чоловікові у бізнесі, єдине, що нас засмучувало – у нас не було дітей.

Натомість до нас часто приїжджала Світлана, вона нещодавно народила дитину. Ми щиро раділи за неї, і співчували їй, бо батько дитини не захотів з нею одружуватися. Мій чоловік допомагав Світлані, як міг. Дитині він купив все необхідне, я нічого не мала проти, адже Світлана була для нього єдиною рідною людиною.

Одного разу я повернулася з роботи раніше. Відкрила двері і зрозуміла, що у нас вдома гості. Та схоже, вдома мене не чекали. Євген і Світлана були вельми збентежені моєю появою. Ситуація сама за себе все сказала. Я нічого не розуміла. Євген вирішив поступити, як справжній чоловік. Він запропонував мені присісти і вирішив в усьому зізнатися. Виявилося, що Світлана йому зовсім не родичка. Вона його колишня дівчина ще з інтернату. Щоб влаштувати своє життя, Світлана швиденько вискочила заміж. З Євгеном вони продовжували зустрічатися весь цей час.

З чоловіком Світлана довго не жила, бо так і не змогла забути коханого. При розлученні вона отримала від чоловіка квартиру. Важко сказати, чому Євген одружився зі мною, а не з Світланою, можливо не міг їй до кінця пробачити зради. Вони домовилися, що для всіх вони будуть брат і сестра, і так легше буде їм пояснити їхні часті зустрічі.

Я слухала і не могла повірити, що це відбувається зі мною. Я лише запитала: – А дитина чия? На що чоловік винувато опустив голову і сказав: – Моя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩