В ТОЙ ДЕНЬ Я ГУЛЯЛА В ПАРКУ РАЗОМ З ОНУКОМ І ПОБАЧИЛА НА ОДНІЙ З ТЕРАС ВУЛИЧНОГО КАФЕ СВОГО СИНА. ВІН СИДІВ І ОБІЙМАВ НЕЗНАЙОМУ МЕНІ ЖІНКУ. НЕ СОРОМЛЯЧИСЬ, В БІЛИЙ ДЕНЬ. Я НАСТІЛЬКИ БУЛА ПРИГОЛОМШЕНА ТИМ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, ЩО НЕГАЙНО ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ. НЕВІСТКА ВІДРАЗУ СПИТАЛАСЯ, ЩО ЗІ МНОЮ, АЛЕ Я НЕ ЗМОГЛА ЗІЗНАТИСЯ ЇЙ В ТОМУ, ЩО ЩОЙНО ПОБАЧИЛА

Мені вдалося самій виростити сина, хоч для цього і прийшлося подолати багато труднощів в житті. Мій чоловік покинув нас, коли дитині не було ще й року. Причина банальна – у нього з’явилася інша жінка. Відтоді я взяла себе в руки і вирішила, що тепер житиму для сина, зроблю все для того, щоб виховати його гідною людиною. Я дивилася на сина і тішилася з того, що мені вдалося виростити справжнього чоловіка.

За всі ці роки я навіть не намагалася влаштувати своє особисте життя. Про колишнього чоловіка теж нічого не чула і не знала. Він ніколи нас не навідував, проте справно присилав щомісяця мінімальну суму аліментів.

Так ми і жили. Мій син виріс і одружився з дуже милою дівчиною, яка змогла стати мені дочкою. Вона народила мені онука, про якого я так мріяла. Я раділа, що у них в сім’ї все так чудово складається. Вони жили разом зі мною у мене в квартирі. Невістка виявилася вправною господинею. Я щиро тішилася, що моєму синові так пощастило.

Але одного дня все змінилося. Прогулюючись в парку разом з онуком, я стала свідком дуже цікавої зустрічі, яка перевернула моє уявлення про сина, як про зразкового сім’янина. На одній з терас вуличного кафе він сидів і обіймав незнайому мені жінку. Не соромлячись, в білий день. Я настільки була приголомшена тим, що відбувається, що ледь змусила себе відвести погляд і відійти подалі, щоб дитина не впізнала батька.

В якийсь момент мені забракло повітря і я повернулася додому. Невістка відразу спиталася, що зі мною, але я не змогла зізнатися їй в тому, що щойно побачила. Замкнувшись в собі, я чекала вечора, щоб подивитися синові в очі і задати хвилююче мене питання. Але в той вечір додому син не прийшов. Нічого не відаючи, невістка сказала, що у нього форс-мажор на роботі і йому довелося залишитися на чергуванні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩