В КІНЦІ ЛЮТОГО У МОЄЇ НЕВІСТКИ БУВ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, Я ЇЙ ПОДАРУВАЛА НАБІР ДЛЯ ДУШУ І ПОСТІЛЬНУ БІЛИЗНУ. ПОДАРУНОК “ПОТЯГНУВ” НА 800 ГРИВЕНЬ. КАТЕРИНА ЙОГО МОВЧКИ ВЗЯЛА, І ВВІЧЛИВО ПОДЯКУВАЛА. А ВЧОРА ДО МЕНЕ ПРИЙШОВ СИН, У НЬОГО СКОРО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, І Я ДАЛА ЙОМУ ПІВТОРИ ТИСЯЧІ, ЩОБ ВІН КУПИВ СОБІ, ЩО ЙОМУ ПОТРІБНО. А ВІН МОВИВ: – НЕ ПОТРІБНО, МАМО, КАТЯ ЗНОВУ ОБРАЗИТЬСЯ. Я ТАКИ ВСУНУЛА СИНОВІ ТІ ГРОШІ, А КОЛИ ВІН ПІШОВ, Я ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА НЕВІСТЦІ. – ТИ, КАТЕРИНО, НЕ ОБРАЖАЙСЯ НА МЕНЕ. ПРОСТО В ЛЮТОМУ ДВА ДНІ НАРОДЖЕННЯ: У ТЕБЕ І У МОЄЇ СЕСТРИ. А ПЕНСІЯ У МЕНЕ МАЛЕНЬКА. АЛЕ ВІДПОВІДЬ НЕВІСТКИ ЗАСМУТИЛА МЕНЕ ДО СЛІЗ

У моєї невістки був день народження в кінці лютого. Живемо ми від них далеко, бачимося, відповідно, дуже рідко. А коли вони до нас приїхали, я вручила їй набір для душа і постільний комплект.

У мене доходи невеликі, я отримую лише пенсію. І її подарунок був для мене відчутним, він “потягнув” на 800 гривень. Невістка Катерина ввічливо подякувала мені.

А ось вчора приїхав до нас мій син. Він приїхав один, без сім’ї. У сина скоро буде день народження. Я даю йому півтори тисячі гривень і кажу:

– Візьми, сину! Сам купиш собі, що тобі потрібно, бо я можу не вгадати.

А він не бере, каже мені:

– Мамо, не треба, Катя знову образиться.

І я лише вчора дізналася, що моя невістка давно рахує, скільки я дарую їй, а скільки синові. І якщо їй менше, ніж синові, то це нова образа. І вдома моєму синові приходиться вислуховувати знову і знову від дружини через мої подарунки. А я й не знала.

Але ж син мені ближче, ніж невістка, це зрозуміло. Ми з нею хоч і не сварилися ніколи, але люди дуже різні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩