У ВИЗНАЧЕНИЙ ДЕНЬ МАМА ДО РАЦСУ НЕ ПРИЇХАЛА. ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ЗРАНКУ І ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ПРИВІТАТИ МЕНЕ, СКАЗАЛА, ЩО У МОГО МОЛОДШОГО БРАТА ВИНИКЛИ ПРОБЛЕМИ В ІНСТИТУТІ І ВОНА ПОЇХАЛА ЇХ ВИРІШУВАТИ. І ХОЧ Я ВЖЕ ЗВИКЛА ДО ТАКОГО СТАВЛЕННЯ ДО СЕБЕ, АЛЕ В ТОЙ МОМЕНТ МЕНІ БУЛО ОСОБЛИВО ГІРКО. В ЦЕЙ ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ Я ХОТІЛА, ЩОБ РІДНІ БУЛИ ПОРУЧ, АЛЕ ВОНИ ЗНОВУ ВИБРАЛИ БРАТА

 

Не знаю чому, але в нашій сім’ї так повелося, що всю любов і підтримку батьків отримував мій молодший брат. Він народився і моє життя змінилося – батьки просто перестали помічати мене. Центром їхньої уваги став брат.

Практично від народження мій брат не знав, що таке відмова. Будь-які його примхи виконувалися практично миттєво. Йому не прийнято було відмовляти в дорогих покупках і подарунках. Всі займалися його розвитком і робили все для того, щоб він отримав хорошу освіту і побудував свою кар’єру.

До мене ж було зовсім інше ставлення з боку батьків. Моїми бажаннями особливо ніхто не переймався. Одяг я доношувала за своїми двоюрідними сестрами, а в секції і гуртки мене і не думали водити. Батьки вважали, що всі життєві труднощі стосуються виключно мене однієї, і вирішувати я їх повинна сама. Перший час мені було важко, але в міру свого дорослішання я починала адаптуватися до раннього самостійного життя.

Ситуація стала кращою, коли я почала заробляти. Пішовши працювати, я завжди знаходила можливість підробити понаднормово, при цьому знаходячи час на отримання освіти. В результаті наполегливої ​​праці, мені вдалося відкласти суму грошей, якої вистачило для того щоб взяти квартиру в кредит.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩