В 17 РОКІВ ХЛОПЕЦЬ ЗАКОХАВСЯ В 51-РІЧНУ ЖІНКУ, А У 18 – ОДРУЖИВСЯ З НЕЮ. МИНУЛО ВЖЕ 18 РОКІВ, І ВОНИ ДОСІ РАЗОМ! ФОТО

 

Любов — це таке почуття, якому підвладні всі віки. Адже сеpцю не можна наказати.

За матеріалами – Пошепки.

Ця незвичайна історія відбулася вісімнадцять років тому. Джей Бархем, якому на той момент було сімнадцять років, вирішив отримати права на водіння автомобіля. Він хотів навчитися водити автомобіль. Навчати його основам водіння довелось Лінде, яка працювала в автошколі інструктором з водіння. Жінка в той час переступила п’ятдесятирічний кордон.

Курси з водіння тривали майже два місяці. Весь цей час між ними були тільки робочі відносини. Лінда старанно навчала Джея водінню автомобіля, а він сумлінно вчився. Вже тоді між людьми спалахнула іскра, симпатія. Вони не наважувалися зізнатися один одному в своїх почуттях. Все тому, що обидва розуміли, яка різниця у віці існує між ними.

І ось в один із днів, коли в автомагнітолі зазвучала красива романтична мелодія, вони поцілувалися. Це сталося само по собі, несподівано для них самих. Хлопець потім зізнався, що вони самі були в шoці від свого вчинку. З тих пір закохана пара була нерозлучна.

Можна тільки собі уявити, скільки довелося вислухати Лінді і Джею гидоти на свою адресу. Не було жодної знайомої людини, яка б не засуджувала їх відносини. І це пояснюється різницею у віці. Адже тридцять чотири роки — це не жарт.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩