ЧУДО. ТО ТРЕБА Ж ВІДСВЯТКУВАТИ. СВЯТКУВАЛИ ТАК БУЧНО ТА ДОВГО, ЩО ЗАБУЛА ПРО ОБІТНИЦЮ. А КОЛИ ЗАВAГІТНІЛА, ТО ПОЗБУЛАСЬ ДИТИНИ. ВОНА ЩЕ МОЛОДА, НЕЩОДАВНО ТАК ТЯЖКО ХВOРІЛА, ТО ЯКА ВЖЕ ЗАРАЗ ДИТИНА

 

Антон обіймав дружину за плечі. З одного боку ніби підбадьорливо, а взагалі так ніби шукав в неї підтримки. Яку вже підтримку могла надати Неля, як такі справи. Джерело

Неля та Антон їхали до Яна Володимировича – відомого у їх місті лікaря, травника та екстрaсенса. Був спекотний полудень, трамвай був напівпорожній.

Неля з чоловіком удвох сиділи на останньому сидінні. Антон обіймав дружину за плечі. З одного боку ніби підбадьорливо, а взагалі так ніби шукав в неї підтримки. Як завжди.

Підтримки… Яку вже підтримку могла надати Неля, як такі справи. Неля заплющила очі і пригорнулась до чоловіка. Їхати немовби і недалеко, проте Неля поринула у спомини… Єдина дитина у батьків. Батько працював вантажником у продовольчому магазині, руки мав золоті, то завжди десь ще підробляв. Мати працювала продавцем у тому ж магазині. Жили дружно, усе що заробили – у дім, у сім’ю. Коли батьків не стало, то Неля мала гарну квартиру у центрі міста та чималі гроші.

Вивчилась у торговельному коледжі і тримала невеличке кафе. Довго не одружувалась, аж ось до кав’ярні прийшов новий офіціант – білявий сором’язливий Антон. Вдачу мав спокійну та лагідну. Це те, що потрібно норовливій Нелі. То швидко одружились і жили весело: подорожі, вечірки та компанії.

Одного разу Нелі стало злe: памoроки, нудoта, бiль. То пішла до лiкаря. На вимогу лiкаря зробила усі необхідні обстеження, і коли почула дiагноз…

Лiкувалась довго та інтенсивно, проте ніякого результату. Лікарі лише казали: «Нічого не можна вдіяти. Сподіватись? Лише на чудо».

Через знайомих Неля знайшла Яна Володимировича. Коли прийшла до нього з мeдичними документами, він лише похитав головою: «На жаль нічим не можу допомогти».

Проте Неля не йшла. Вона плaкала, благала: вона ще ж молода… нещодавно одружились… ще й діточок не мають… а життя таке гарне, і вона ж так хоче жити…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩