— ТИ З ПРОСТОЇ РОДИНИ?! І НЕ СОРОМНО ТОБІ БУЛО ЇХАТИ ДО НАШОГО ДОМУ? ОРИСЯ ДО СЕЛА БІЛЬШЕ НЕ ПРИЇЖДЖАЛА І ДІТЯМ НЕ ДОЗВОЛИЛА

 

— Ти з простої родини?! І не соромно тобі було їхати до нашого дому? Орися до села більше не приїжджала і дітям не дозволила За матеріалами Вільне Життя

— Ну, Володю, коли нам принцесу приведеш? — часто запитувала мама, маючи на увазі майбутню невістку.

Просто швачка. Він закінчив історичний факультет Чернівецького університету, проте батьки чомусь не хотіли, аби син учителював, і підшукали йому роботу в одній із райдержадміністрацій Тернопільщини.

— Приведу, почекайте трошки, — заспокоював син, хоча дівчини в нього не було. Його зовсім не приваблювали розфарбовані дівчата, котрі вистукували підборами по паркету адміністрації. У жодній із цих освічених красунь він не бачив дівчини своєї мрії.

…Якось Володя виходив із маршрутки й загубив гаманець. Його підняла симпатична дівчина й віддала власникові. Так він і познайомився з Орисею. Вона закінчила профтехучилище і працювала на швейній фабриці. Проте хлопця це не зупинило. Володі було не важливо, що красуня, яка так припала йому до душі, проста швачка. «Вона буде моєю!» — вирішив іще при першій зустрічі, адже Орися полонила його сeрце відразу.

Через певний час Володя запросив її поїхати в гості до своїх батьків. Як же вони зраділи, коли побачили сина не самого! Зовнішній вигляд і манери його нареченої не віщували нічого поганого. Та коли Орися сказала, де і ким працює, то матір Володі випалила:

— Ти — швачка?! І не соромно тобі було їхати до нашого дому?

Орися відразу підвелася з місця, щоби піти геть. Але Володя її притримав. Батько змовчав — зміг опанувати себе. Однак розмова вже не клеїлась.

Молоді поїхали назад до міста, а незадовго таки побралися наперекір волі батьків. Тато змирuвся з вибором сина, а матір усе весілля була насупленою і всіляко демонструвала своє незадоволення невісткою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩