МАМУСЯ ДВА ДНІ СПUТЬ, Я ЇЇ РОЗБУДИТИ НЕ МОЖУ… А Я ЇСТИ ХОЧУ…” – СХЛИПУЮЧИ РОЗПОВІВ 5-РІЧНИХ ХЛОПЧИК, НА ЯКОГО ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ГОДИН НЕ ЗВЕРТАЛИ УВАГУ ЛЮДИ

 

Ця історія сталася зі мною десять років тому. Тоді я тільки переїхала в маленьке провінційне містечко зі столичного мегаполісу. Люди тут були якісь абсолютно інші. З одного боку, вони знали одне одного і постійно брехали про те, у кого що сталося, з іншого – панувала якась байдужість, пише Головні Новини.

Йшла я якось двором багатоквартирного будинку. Дивлюся, сидить неподалік від майданчика зі сміттєвим контейнером хлопчисько, брудненький такий, худенький. Сидить і схлипує. Люди проходять повз, ніхто не звертає на цього хлопця уваги. А на вигляд йому років чотири – п’ять, не більше. Ну не нормально це, коли дитина цього віку сама на вулиці.

Я вирішила підійти і дізнатися, що трапилося. Проходячи повз під’їзди, запитала у бабусь:

– Ви не знаєте чий це хлопчик і чому він плаче?

– Це двірнички Вовка. Вона, напевно, п’яна, двері замкнула, а він додому потрапити не може.

Так відмахнулися від мене бабульки і продовжили свою розмову про якусь сусідку, яка вчора з новим кавалером перед ними в під’їзд зайшла.

Я підійшла до хлопчика, присіла поруч з ним на бордюр і запитала:

– Ти Вова?

– Так, – неохоче відповів він.

– Вово, у тебе щось сталося? Чому ти плачеш?

– Я їсти хочу … А мамка, мамка спить, я вчора її будив-будив вранці, вона не прокинулася, сьогодні вранці теж спить, а я їсти хочу.

Вовка залився сльозами і притулився до мене. Я обняла хлопчика і задумалася про те, що не може ж людина так довго спати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩