ДРУЖИНА ПІШЛА ДО ІНШОГО, ОДРАЗУ ПІСЛЯ ТОГО ЯК Я ПОГАСИВ ВСІ ЇЇ КРЕДИТИ

 

Ми з моєю дружиною познайомилися в кінці 2013 року, наші відносини розвивалися дуже швидко. Ми познайомилися в соціальних мережах, я відразу закохався в її фотографії, ми постійно спілкувалися протягом довгого часу, а потім все-таки вирішили зустрітися.

Я дізнався про неї більше. Вона була вже була в шлюбі, пішла від чоловіка, бо він її бuв і зраджував. Вона дуже сильно переживала розлучення.

А ось він залишив без всього, так би мовити, відібрав у неї квартиру подаровану батьками, залишивши кредити. А їй доводилося оплачувати їх і працювати при цьому на 3 роботах.

У нас почалися постійні зустрічі, я водив її по кафе і кіно. Я у неї дуже сильно закохався і був просто на сьомому небі від щастя. Через рік ми вже почали жити разом, на нашій орендованій квартирі.

Я зробив їй пропозицію, але гучного весілля вона більше не хотіла, запропонувала просто розписатися.

Через півроку вона зaвaгітнілa, це була довгоочікувана дитина, у нас довго не виходило, і ось нарешті сталося. Я весь цей час дуже багато працював, приймав будь який підробіток для того, щоб тягнути всі кредити, також заробляти нам на власну квартиру. Через 9 місяців у нас народилася дочка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩