– ХТО ТАК ГОТУЄ БОРЩ? ТЕБЕ ЩО, МАМА НІЧОМУ НЕ НАВЧИЛА? З ПЕРШИХ ДНІВ СВЕКРУХА ПОЧАЛА ДО МЕНЕ ЧІПЛЯТИСЯ. ЩО Б Я НЕ ПОЧАЛА РОБИТИ, ВСЕ НЕ ТАК. Я ПРОБУВАЛА ПОГОВОРИТИ З ЧОЛОВІКОМ, ВІН ВІДПОВІДАЄ, ЩОБ МИ РОЗБИРАЛИСЯ САМІ. Я НА МЕЖІ, НЕ ЗНАЮ, ЩО РОБИТИ ДАЛІ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ

 

В минулому році я вийшла заміж і була дуже щасливою – мені пощастило, бо мій чоловік був дуже чуйним і уважним. Я його дуже любила і він мене теж. До того ж, відразу після весілля ми переїхали жити в окрему однокімнатну квартиру, яку чоловікові залишив його батько. Свекра немає на світі кілька років, він був розлучений із мамою чоловіка, на жаль, познайомитися з ним я не встигла.

Жити окремо від батьків для молодої сім’ї – це справжній рай. Перші кілька місяців мені здавалося, що я потрапила в казку. Я завжди чекала чоловіка з роботи з смачною вечерею. Інколи він влаштовував романтичні вечори в кафе. Вихідні ми традиційно проводили разом. Чоловік ще в п’ятницю питав:

– Чого тобі хочеться?

І все, чого б я не захотіла, він намагався виконувати. Ми ходили в кіно, в театр, гуляли по місту. Всі мої подруги заздрили моєму щастю. Все змінилося в один момент. Прийшов мій чоловік додому і сказав, що мама потрапила в біду і потрібно їй допомогти – продати нашу квартиру. Моя свекруха мала невеликий бізнес. В якийсь момент вона взяла кредит в банку, але щось пішло не так і вона прогоріла. Нічого кращого, як продати нашу квартиру, вона не придумала. Правда, пообіцяла, що через два роки купить нам приватний будинок в хорошому районі.

Чоловік повірив і погодився на тимчасовий переїзд в її квартиру. В ситуації, що склалася, я не могла нічого вдіяти, адже квартира, в якій ми жили, належала моєму чоловікові і тільки він міг розпоряджатися нею. Ми переїхали в простору квартиру свекрухи і з цього моменту почався жах в моєму житті. Ніколи не думала, що таке може статися. Свекруха виявилася жінкою з характером. В її домі всі ходять навшпиньки. Тепер я розумію, чому свекор розлучився з нею, з такими людьми просто неможливо зжитися, як би ти не старався.

З перших днів вона почала до мене чіплятися. Що б я не почала робити, все не так. І вічно дорікає:

– Хто так готує борщ? Тебе що, мама нічому не навчила?

– Ти ж знаєш, що я цибулю не їм. Навіщо в салат поклала?

– Продукти мої не бери! Свої зберігайте окремо.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩