ВСЕ СТАЛОСЯ, КОЛИ МИ СВЯТКУВАЛИ ЮВІЛЕЙ МОГО ЧОЛОВІКА. НА ЙОГО ТРИДЦЯТИП’ЯТИРІЧЧЯ В НАШОМУ ДОМІ ЗІБРАЛОСЯ БАГАТО ГОСТЕЙ. ТИЖДЕНЬ ДО ТОГО Я ПО СЕКРЕТУ РОЗПОВІЛА КУМІ ПРО ПОДАРУНОК, ЯКИЙ ПРИГОТУВАЛА ДЛЯ ЧОЛОВІКА. ЯКЕ Ж БУЛО МОЄ ВЕЛИКЕ ЗДИВУВАННЯ, КОЛИ ОЛЕСЯ ВИТЯГНУЛА ТІ САМІ ПАРФУМИ, ЩО І Я, І ПОДАРУВАЛА ОЛЕГОВІ. НА ВІТАЛЬНІЙ ЛИСТІВЦІ БУЛО НАПИСАНО: «НАЙКРАЩОМУ ЧОЛОВІКОВІ». ТОДІ ВСЕ ВЛЯГЛОСЯ, АЛЕ ПОТІМ Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО МІЙ ЧОЛОВІК ЖИВЕ НА ДВІ СІМ’Ї

 

Мій чоловік – статусний солідний брюнет з значним доходом і всіма благами цивілізації. Нещодавно я дізналася, що в нього є інша жінка, якій він зняв квартиру і яку утримує. А привела розлучницю в наш дім я сама. Олеся – моя університетська подруга. Заміж ми вийшли приблизно в один і той самий період. Олеся завжди вважала, що їй менше пощастило, ніж мені, і постійно скаржилася на свого чоловіка.

Щоб не втрачати подругу, я запросила Олесю стати хресною мамою для мого сина. Вона завжди жартувала, що тепер у неї є впливовий кум, так вона називала мого чоловіка. Вона завжди захоплювалася моїм чоловіком, який він і успішний, і багатий, і сім’ю любить. Спочатку я сприймала ці розмови спокійно, не надаючи особливого значення. А тепер розумію, що даремно.

Все сталося, коли ми святкували ювілей мого чоловіка. На його тридцятип’ятиріччя в нашому домі зібралося багато гостей. Тиждень до того я по секрету розповіла про подарунок, який приготувала для чоловіка. Яке ж було моє велике здивування, коли Олеся витягнула ті самі парфуми, що і я, і подарувала Олегові.

На вітальній листівці було написано: «Найкращому чоловікові». Олеся, звичайно ж, виправдовувалася, говорила, що давно купила цей подарунок і аргументувала, що мій чоловік, дійсно, «найкращий», але кум. Тоді все вляглося і звелося до звичайної випадковості. Олег тішився, що тепер у нього два флакони його улюблених парфумів.

Далі було ще цікавіше – на кілька днів я мусила поїхати у відрядження. Чоловік з дітьми залишався вдома. Я щодня їм телефонувала, хвилювалася, чи справляється чоловік з домашніми клопотами. Але він радісно мені повідомив, що до них прийшла Олеся і всього наготувала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩