НА ПОЧАТКУ БЕРЕЗНЯ У МОЄЇ СВЕКРУХИ БУВ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Я ПІДГОТУВАЛАСЯ, КУПИЛА ПОДАРУНОК, АЛЕ БОГДАН МЕНЕ ОШЕЛЕШИВ, ЩО ПІДЕ ВІТАТИ МАМУ БЕЗ МЕНЕ. ТА Я НАПОЛЯГЛА, ЩО ТЕЖ ПІДУ З НИМ. В НЕДІЛЮ ЗА ГАРНО НАКРИТИМ СТОЛОМ НА СВЯТО ЗІБРАЛИСЯ НАЙБЛИЖЧІ РОДИЧІ. НЕ БУЛО ЛИШЕ МАРІЇ, РІДНОЇ СЕСТРИ ЧОЛОВІКА, ВОНА В ЦЕЙ ДЕНЬ БУЛА НА ЧЕРГУВАННІ НА РОБОТІ. МИ ДОБРЕ ПОСИДІЛИ, СВЕКРУХА НАМАГАЛАСЯ ТЕПЛО СПІЛКУВАТИСЯ ЗІ МНОЮ І МЕНІ ЗДАЛОСЯ, ЩО НАШІ СТОСУНКИ МАЮТЬ ШАНС НАЛАГОДИТИСЯ. АЛЕ ПОТІМ СВЕКРУХА МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА І ДІЗНАЛАСЯ ПРО СЕБЕ БАГАТО ЦІКАВОГО

 

Все своє життя я прагну сімейного затишку і справжніх родинних стосунків, але в цьому мені чомусь не щастить. В своїй сім’ї я не відчувала любові і підтримки батьків, їхнє ставлення до мене було більш, ніж прохолодне. Вони завжди були зайняті своїми справами, я мене спихали то на бабусю, то на тітку. А потім, коли я була підлітком, батьки взагалі поїхали закордон і я залишилася належати сама собі.

Я завжди мріяла, що коли я вийду заміж, у мене нарешті з’явиться велика і дружна сім’я. Я навіть свого чоловіка вибирала за відповідними ознаками – з повної, благополучної, дружної сім’ї, яка цінує затишок і гармонію в родині. Коли Богдан запропонував мені вийти за нього заміж, я відразу погодилася.

Я всіма силами намагалася влитися в їхню сім’ю – часто телефонувала і питала у свекрів, як їхні справи. Вітала їх з усіма святами, передавала подарунки. Та я постійно відчувала холод з їхньої сторони. Сподівалася, що з часом це пройде. Чомусь мене недолюблювала і сестра Богдана. Її, як і мене, теж звати Марія. Вона відразу почала віддалятися – не ініціювала спілкування зі мною, не обговорювала нічого, відмовляючись постійно сухими відповідями.

Єдина людина, яка підтримувала мене, була бабуся чоловіка. Вона ставиться до мене добре, але постійно вимагає, щоб я якомога частіше допомагала їй на дачі, що з моїм графіком роботи дуже складно зробити, і тому вона останнім часом ображається на мене.

Ми прожили приблизно півтора року і я зрозуміла, що щось пішло не так. Мої підозри підтвердилися нещодавно. У свекрухи мав бути день народження. Я підготувалася, купила подарунок, але Богдан мене ошелешив, що піде вітати маму без мене. Мовляв, свекруха погано себе почуває і не планує гучних святкувань. Та я наполягла, що теж піду з ним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩