МОЯ ДОБРА ЗНАЙОМА ПОДЗВОНИЛА І СКАЗАЛА, ЩО ВЖЕ МАЙЖЕ РІК БАЧИТЬ МОГО ЗЯТЯ, ЯКИЙ ХОДИТЬ В СУСІДНІЙ ПІД’ЇЗД ДО ЯСКРАВОЇ БЛОНДИНКИ. Я ВСЕ РОЗПОВІЛА ДОНЬЦІ. КОЛИ МИ ЗАПИТАЛИ ЗЯТЯ, ВІН В УСЬОМУ ЗІЗНАВСЯ І СКАЗАВ, ЩО ХОЧЕ РОЗЛУЧЕННЯ. АЛЕ Я І ПРИПУСТИТИ НЕ МОГЛА, ЩО ЙОМУ ВИСТАЧИТЬ НАХАБСТВА РАЗОМ З ЗАЯВОЮ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ПОДІЛ МАЙНА, АДЖЕ КВАРТИРУ ДОНЬЦІ КУПИЛА Я

 

Місяць назад моя донька ошелешила мене новиною, що вона розлучається. І це після восьми років шлюбу. Зізнатися чесно, я навіть трохи рада, що цей ледар зникне з нашого життя. До свого зятя я ніколи не мала особливих симпатій. Але проблема в тому, що він хоче відсудити частину квартири, яку ми з чоловіком їм купили. Я в шоці – зять хоче забрати наше майно, в яке він не вклав ні копійки.

Квартиру ми з чоловіком їм купили вже після весілля, тому це вважається спільно нажитим майном. Спочатку я не хотіла цього робити, але коли з’явилася дитина, я не могла дозволити, щоб моя внучка росла по знімних квартирах, без достатнього рівня комфорту. Крім того, гроші у мене були, бо я до того десять років була на заробітках в Італії. То ж в один день я без вагань купила їм квартиру.

Дочка теж в покупку вклала певну суму, яку сама заробила. Ми її виховували самодостатньою людиною, тому вона з юного віку знає: ніщо не дістається даром, все потрібно заробити, тому ми вважали своїм обов’язком їй допомогти. Мене спочатку дратувало, що ні її наречений, ні його родичі особливо не переймаються з цього приводу. Зять «працював» на будівництві. Взимку завжди сидів удома, при цьому за літо не особливо багато заробляв грошей. Його ледачість мене вражала, але що я могла вдіяти, донька вибрала його.

Зять з тих людей, які звикли жити на всьому готовому. При цьому себе він не дуже напружував. Моя Наталя навіть в декреті брала підробітки, вона перекладач, ночами робила переклади, а на зароблені гроші купувала в квартиру необхідні речі. При цьому і вдома дочка все встигала: завжди прибрано, білизна випрасувана, їжа приготована, і з дитиною встигала погуляти. Я вважаю, що вона хороша мати і дружина.

А тепер, через вісім років, мій зять знайшов собі коханку і вирішив піти з сім’ї. До речі, я першою дізналася про це – мені моя добра знайома подзвонила і сказала, що вже майже рік бачить мого зятя, який ходить в сусідній під’їзд до яскравої блондинки. Я все розповіла доньці. Коли ми притиснули зятя до стінки, він в усьому зізнався і сказав, що хоче розлучення. Ну і нехай йде, я давно вважаю, що він їй не пара. І заробити не може, і ніяких уявлень про сімейні цінності не має. І в його родині всі такі ж.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩