ІННА ЗБРЕХАЛА ЧОЛОВІКОВІ, ЩО ЇЙ ЗМЕНШИЛИ РІЗКО ЗАРПЛАТУ, ЦУКОР, ЯЙЦЯ І МОЛОКО ТЕПЕР НЕ ПО КИШЕНІ, ТІЛЬКИ ХЛІБ І КАША. НУ ЩО Ж, ТИЖДЕНЬ ВДВОХ СИДІЛИ НА КАШІ! ПОКИ ІННІ САМІЙ ЦЕ НЕ НАБРИДЛО. ЇСТИ ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ. СПОЧАТКУ ЇЛА ПОТАЙКИ ВІД ЧОЛОВІКА, ХОВАЛА ВСЕ, ЩО ГОТУВАЛА ВІД СТЕПАНА, ВЕЧЕРЯЮЧИ ПОКИ ЧОЛОВІКА НЕ БУЛО ВДОМА. А ПОТІМ ШКОДА ЙОГО СТАЛО

 

Доньці Марії Інні вже 35 років. І все у неї добре: чоловік, робота, житло. Діток тільки немає! Марія не лізла з цим питанням до доньки ніколи. А тут були в гостях у родичів, там племінниця її вже народила, так Інна від малюка не відходила просто. І Марія, вибравши слушний момент, сказала доньці, що може вже й собі пора народити дитинку. А Інна у відповідь:

– Мамо, ну як я зараз піду в декрет, ти що? Степан один нас не прогодує. У чоловіка зарплата не велика.

Виявляється, Інна теж замислюється про дитину, причому, вже давненько – аж з самого заміжжя, а це вже сім років, чималий термін.

І чоловік її Степан не проти малюка, часто говорить про те, як з сином буде грати в футбол, піде в похід, поїде на рибалку. Він, в принципі, і доньці був би радий: навчав би її кататися на роликах і грати в шахи.

Зять Степан Марії, як людина, дуже подобається. Він на пару років старший Інни, добрий, турботливий, безвідмовний, невибагливий в побуті. Добра та порядна людина, одним словом.

Але лінивий трохи, правда, не попросиш, то й не зробить, ну а хто ідеальний? Живуть вони добре, не сваряться, Інна для Степана найкрасивіша і дорога жінка, інших просто не існує.

Гроші, знову ж таки, всі, що він заробляє, Степан приносить додому і віддає їх усі до копійки своїй дружині.

Біда тільки в тому, що його зарплата зовсім меленька. Останнім часом зарплата його трохи більше восьми тисяч, і це ще добре, що є хоч така.

До цього зять кілька місяців сидів без роботи взагалі. Причому, роботу, за словами Інни, він активно шукав: розсилав резюме, писав супровідні листи, бігав по співбесідах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩