РІДНА СЕСТРА ОКСАНИ ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ, АЛЕ ЇЇ ЗАПРОШУВАТИ НЕ БУДЕ, БО ВОНА НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОДИЧАМ НАРЕЧЕНОГО. – ОКСАНО, Я НЕ ХОЧУ СВАРИТИСЯ З СВЕКРУХОЮ. А ТИ РІДНА СЕСТРА, ТИ ЗРОЗУМІЄШ. МИ ЗАБІЖИМО ДО ТЕБЕ З СЕРГІЄМ ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ, ПОСИДИМО ТРІШКИ. ТА ОКСАНА ВІД ТАКИХ ГОСТЕЙ ВІДМОВИЛАСЯ, ЗНАТИ СЕСТРУ БІЛЬШЕ НЕ ХОЧЕ

 

Серед моїх друзів та рідних були різні весілля. Хто має меньше грошей, просто розписується в РАЦСі, або робить скромний вечір в колі рідних та друзів, а хто має гарні статки, то скликає ледь не все село, рідних та друзів.

Справа смаку і гаманця. Але вже якщо весілля грають, то гості присутні і з боку нареченого, і з боку нареченої.

Нещодавно моя подруга Оксана розраховувала погуляти на весіллі. Її рідна сестра заміж зібралася.

– Про те, що моя сестра Ірина заміж виходить ми знали приблизно за пів року тому, – говорила Оксана, – зустрічалася вона з Сергієм пару років, він і вдома бував у наших батьків, і вона сама з його родиною була знайома.

Оксані 37 років, вона заміжня, є дитина – дівчинка 11 років. Молодшій сестрі Ірині нещодавно виповнилося 28. І рідні всерйоз переживали за те, що зі створенням сім’ї молодша дочка припізнилися: роки йдуть, годинник цокає, народжувати пора. Ну ви розумієте, що в таких випадках кажуть жалісливі родичі. Та й Ірині вже набридло вислуховувати настанови батьків, а наречений не спішив робити пропозицію. Та раптом Сергій таки зважився. Ірина була неймовірно щаслива.

– Такий хлопець хороший, – говорила мама відразу після знайомства з обранцем молодшої дочки, – хоч би вже все вийшло, ну скільки можна одній сидіти.

-А за 3 тижні до наміченої дати, – говорить далі Оксана, – тітка Сергія приїхала з закордону, до цієї події і приурочили загальне знайомство двох сімей. Щоб вже на весіллі знати один одного в обличчя.

Сімейні посиденьки вирішили влаштовувати в просторій квартирі тітки Сергія, тієї самої, яку чекали. Вона була в цій сім’ї пріоритетом: забезпечена, владна. Сама вона колись була одружена, але дітей власних не мала.

Свекруха Ірини постійно їй говорила, що від цієї тітки залежить її майбутнє з чоловіком.

– І допоможе, і влаштує на хорошу роботу, – говорила майбутній невістці, – та й спадок залишить єдиному племіннику і хрещенику, у неї, крім нас з чоловіком нікого ближче немає.

– Пришли ми до цієї тітки, – сумно згадує Оксана, – я, чоловік, дочка, батьки мої, Ірина, Сергій з татом і мамою. А за столом вже розмова зайшла про те, чим займається і як вчиться наша з чоловіком дочка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩