З ЗАРОБІТКІВ ЧОЛОВІК ДО МЕНЕ НЕ ПОВЕРНУВСЯ – ПОКОХАВ ТАМ ІНШУ. А Я ВРЯТУВАЛА ЖИТТЯ ЧОЛОВІКУ, ЩО ЗБИРАВСЯ ТOПИТИСЬ У КРИЖАНІЙ ВОДІ

 

Чоловік на крижині

Світлана сьогодні погано спала. Кілька разів прокидалася серед ночі, крутилася в ліжку, різні сумні думки лізли їй у голову. Ось уже шість років, як Сергій за кордоном. Наче й звиклася, але деколи така пустка настає навколо, що дyша хoлoне.

За матеріалами – Головні Новини. Автор – Раїса ОБШАРСЬКА, м. Чортків.

Щотижня вони спілкуються скайпом, та й гроші чоловік справно щомісяця надсилає, бо ж син Андрій вчиться. На життя і побут їм вистачає, а ось батьківської та чоловічої ласки до щему бракує.

І ця вчорашня розмова. Мабуть, від того й не спалося. Якийсь не такий Сергій. Здавалося, наче очі ховає і не домовляє чогось. Напевно, змучений, бо для годиться про сина запитав і про Світланині справи, а сам — далекий-далекий. І не через відстань і час, а від чогось іншого чуженіють між ними стосунки, даленіють слова — черствіють.

Якось Світлана попросила Сергія, щоб уже повертався, адже син інститут закінчує, хата — повна чаша і підскладали якусь копійчину. Та де там.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩