НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ОКСАНИ МАМА ДОПОМОГЛА УСЕ ПРИГОТУВАТИ, А САМА З БАТЬКОМ ПОЇХАЛА НА ДАЧУ. ЮРА ПРИЙШОВ, ЯК І ГОДИТЬСЯ, З ГАРНИМ БУКЕТОМ І ОКСАМИТОВОЮ КОРОБОЧКОЮ, В ЯКІЙ КРАСУВАЛАСЯ КАБЛУЧКА. СВЯТО ПРОЙШЛО ВЕСЕЛО, РОЗІЙШЛИСЯ УСІ ДАЛЕКО ЗА ПІВНІЧ. ПОКИ ОКСАНА МИЛА ЗІБРАНИЙ ПОСУД, ЮЛЯ ВИЙШЛА З ЮРОЮ НА БАЛКОН, А КОЛИ ПОВЕРНУЛИСЯ, ОКСАНА ПОБАЧИЛА НА ЙОГО ГУБАХ СЛІДИ ВІД ПОМАДИ. НЕ ТЯМЛЯЧИ СЕБЕ ВІД ЛЮТІ, ОКСАНА ВМИТЬ ВИСТАВИЛА ЇХ ОБОХ ЗА ДВЕРІ

 

Вийшло так, що найкраща подруга і кума забрала в Оксани коханого. Але вона сама винна, навіщо ж так довіряти людям. Юля була давньою подругою Оксани. Вони колись познайомилися на морі, а потім продовжили спілкування вдома. І вже тоді, на морі, Оксана могла відчути нещирість нової подружки, коли та практично вихопила у неї хлопця, з яким дівчата познайомилися на дискотеці.

Юля постійно намагалася копіювати вподобання подруги. Оксана вже давно помітила, що Юлі обов’язково подобається те, що і їй. Правда, на це абсолютно не звертала уваги. Далі шляхи дівчат трохи розійшлися: Юля – гуманітарій, пішла на філологічний, а Оксану більше цікавили фінанси. Тож навчалися вони у різних вузах, але не припиняли спілкуватися.

Коли Оксанка влаштувалася на практику в банк, вона помітила, що керівник відділу їй приділяє надмірні знаки уваги. Хлопець теж їй сподобася, то ж через деякий час у них зав’язалися стосунки. Мама раділа за доньчині успіхи на роботі, а от від її залицяльника була не в захваті. Її тривожило те, що він вже розлучений, та ще й має дитину. Оксана була закохана, тому на мамині слова не зважала.

Від цих стосунків не була в захваті і Юля. Вона постійно нудила, що тепер їй самотньо, тому Оксана часто брала подругу на побачення. Хоча вона не раз помічала, як та задивляється на Юру, мило йому посміхається, але, зрештою, не буде ж до нього гаркати. Якось мама знову дорікнула Оксані:

– Доню, де це заведено, щоб на побачення ходити з подругою?

Оксана замість того, щоб нарешті послухати матір, знову сердилася на неї: от уже ці жінки з досвідом, знай лише пасуть чоловіків, аби хто не вкрав. Дівчина щиро сподівалася, що коханий найближчим часом зробить їй пропозицію. На день народження Оксани мама допомогла усе приготувати, а сама з батьком поїхала на дачу. Юра прийшов, як і годиться, з гарним букетом і оксамитовою коробочкою, в якій красувалася каблучка. Вона була на сьомому небі від щастя.

Свято пройшло весело, розійшлися усі далеко за північ. Оксана заходилася усе прибирати, Юля взялася їй допомогти, бо залишилася у подруги ночувати. Поки Оксана мила зібраний посуд, Юля вийшла з Юрою на балкон, а коли повернулися, Оксана побачила на його губах сліди від помади, отої яскраво-малинової, якою Юлька недавно фарбувала свої губи. Не тямлячи себе від люті, Оксана вмить виставила їх обох за двері.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩