НА ВЕСІЛЛЯ МОЛОДІ НАДІСЛАЛИ ЗАПРОШЕННЯ БАТЬКАМ. АЛЕ МАМА НАРЕЧЕНОЇ НЕ ПРИЙШЛА. ПРИЙШОВ ЛИШЕ БАТЬКО НАТАЛІ. ВІН ДОВГО ВИБАЧАВСЯ ПЕРЕД ЗЯТЕМ, ПРОСИВ ЗРОЗУМІТИ ДРУЖИНУ. АЛЕ НАРЕЧЕНИЙ БУВ ДУЖЕ ЗАСМУЧЕНИЙ, АДЖЕ ЗНАВ СПРАВЖНЮ ПРИЧИНУ

 

Анатолій ніколи не мав серйозних стосунків з дівчатами. Він вирішив, що поки молодий то ніяких постійних стосунків. Спочатку треба добре погуляти, а потім можна й одружитись. Так тривало доки він не зустрів ту, яка змінила його життя. Після знайомства з Наталею, Анатолій кардинально змінився. Розваги і гулянки з друзями пішли на другий план, хлопець вирішив здобути прихильність дівчини, яка з самого початку не проявляла до нього симпатію.

Анатолій став надсилати їй на роботу квіти, кожен день зустрічав її з роботи і запрошував на побачення. Але Наталя була непохитна і не приймала жодних пропозицій. Хлопець намагався дізнатися про неї більше, що їй подобається, куди вона зазвичай ходить. Анатолій навіть спеціально влаштувався на роботу в фірму, де працює Наталя. Заради неї, на основній роботі він взяв відпустку за власний рахунок. Поспілкувавшись з колегами Наталі, хлопець дізнався про неї більше. Анатолій не припиняв залицяння і, в кінцевому підсумку, дівчина погодилася на побачення з ним.

Потихеньку їх відносини переросли в справжнє кохання. Наталя вирішила познайомити свого коханого з батьками. Дівчина виховувалася в строгій і принциповій сім’ї. Її батьки завжди намагалися вирішувати за неї: де буде вчитися, за яким фахом, де працюватиме і хто буде чоловіком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩