ПЕРЕД ВЕСІЛЛЯМ БАТЬКИ ПОДАРУВАЛИ МЕНІ КВАРТИРУ І ОФОРМИЛИ ЇЇ НА МЕНЕ. СВАХА МОЇМ БАТЬКАМ ВІДРАЗУ НЕ СПОДОБАЛАСЯ, ТОМУ ВОНИ ВИРІШИЛИ НІЧОГО ЇЙ НЕ ГОВОРИТИ. ЯКОСЬ Я СЕБЕ ПОГАНО ПОЧУВАЛА І ВІДПРОСИЛАСЯ ШВИДШЕ З РОБОТИ. ЧУЮ, ХТОСЬ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ. ПОКИ Я В ГОЛОВІ ПЕРЕБИРАЛА ВСІ МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ, В КОРИДОРІ Я ПОЧУЛА ГОЛОС УЛЮБЛЕНОЇ СВЕКРУХИ. В ІНШОМУ ГОЛОСІ Я ВПІЗНАЛА ЇЇ КРАЩУ ПОДРУГУ. Я АВТОМАТИЧНО ПОЧАЛА ВСЛУХАТИСЯ В ЇХ РОЗМОВУ І ОТЕТЕРІЛА. ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, СВЕКРУХА МРІЯЛА РОЗВЕСТИ МЕНЕ З ЧОЛОВІКОМ, ЩОБ ПОТІМ ЙОГО ЗВЕСТИ З ДОЧКОЮ ПОДРУГИ. Я СИДІЛА В СТУПОРІ І НАМАГАЛАСЯ УСВІДОМИТИ ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ

Мої батьки багато років відмовляли собі у всьому, збирали гроші, щоб у мене було достойне придане. Тому коли я оголосила, що виходжу заміж, батьки в свою чергу оголосили, що купують для нас квартиру. Весільним подарунком від них були ключі від нової двокімнатної квартири в центрі міста. І хоч вони нічого не мали проти мого нареченого, але ж з міркувань обачності записали нерухомість лише на мене і документи оформили до реєстрації шлюбу.

Сваха моїм батькам відразу не сподобалася, тому вони вирішили нічого їй не говорити про те, хто власник квартири. Квартира була в новобудові і потребувала ремонту. Свекруха, замість того, щоб допомогти нам з ремонтом, ще тягала від нас будівельні матеріали. Під шумок вона теж собі вирішила дещо підремонтувати. Вона вважала, що якщо мої батьки змогли розщедритися на квартиру, значить, і ремонт повинні зробити теж вони.

Через пів року ми нарешті зробили ремонт і вірили, що нарешті спокійно заживемо. Але свекруха почала незрозумілу для нас гру. Всім навколо вона хвалилася, особливо своїм подругам і родичам, що її улюблений син купив квартиру. А невдячна невістка ні копійки не витратила на неї. І почала водити до нас додому всіх своїх подруг і родичів. Свекруха діловито ходила з ними по квартирі, все показуючи, а на мене навіть не звертала уваги. Я не знала, як на це реагувати і коли це припиниться.

Але одного разу не витримала. В той день я себе погано почувала і відпросилася швидше з роботи. Прилягла, щоб відпочити, чую, хтось відкриває двері. Я точно знала, що це не чоловік, адже він приходить значно пізніше. Поки я в голові перебирала всі можливі варіанти, в коридорі я почула голос улюбленої свекрухи. В іншому голосі я впізнала її кращу подругу. Я автоматично почала вслухатися в їх розмову і отетеріла. Виявляється, свекруха мріяла розвести мене з чоловіком, щоб потім його звести з дочкою подруги. Я сиділа в ступорі і намагалася усвідомити те, що відбувається.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩