МИ ЗІГРАЛИ ШИКАРНЕ ВЕСІЛЛЯ. Я ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА ЦЕ СВОЇМ БАТЬКАМ, ВОНИ МАЙЖЕ ВСЕ ОРГАНІЗУВАЛИ САМІ, ВИТРАТИВШИ КУПУ ГРОШЕЙ. ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ МИ ПОЇХАЛИ В РОМАНТИЧНУ ПОДОРОЖ ЗАКОРДОН. ПІСЛЯ ПЕРШОЇ НОЧІ Я ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ САМА, І ВІДРАЗУ НАПИСАЛА ЗАЯВУ НА РОЗЛУЧЕННЯ. АЛЕ ПРИЧИНУ ЛИШЕ МОЇ БАТЬКИ ЗНАЮТЬ

 

Ще до весілля мене попереджали, що мій майбутній чоловік Антон, любить погуляти, але я була закохана і не хотіла вірити в усі плітки. Ми весело відгуляли весілля було дуже багато запрошених, загалом все по вищому розряду. Дякую дуже своїм батькам, вони майже все організували самі, витративши купу грошей. Після весілля ми поїхали в романтичну подорож закордон, на дорогий курорт.

Спочатку відпочинок здавався прекрасним. Антон не відходив від мене ні на крок. Складалося відчуття ніби ми перебуваємо в гарній казці. Але все змінилося в той момент, коли я прокинулася посеред ночі сама. Чоловік ще ввечері вирушив до кафе при готелі дивитися футбол. Я ж зі спокійною душею відпустила його. Сама вирішила залишитися в номері і провести трохи часу наодинці з собою. Не дочекавшись свого затятого вболівальника, я заснула. А коли прокинулася, його не було.

Я написала повідомлення своєму благовірному. Однак, відповіді не було. Думаю, можливо не побачив, чи інтернет відсутній. Почекала ще трохи, але у відповідь тиша. Я вже починала хвилюватися. Довелося встати, одягнутися і попрямувати до бару. Як не дивно, але Антона там не було. Я знову стала писати, дзвонила йому, але безрезультатно. Останньою спробою, було запитати у бармена. Той хоч і не мав доброго знання англійської мови, але все ж зумів мені допомогти.

Я показала йому фото чоловічка на телефоні, а він повідав, що весь вечір бачив його в компанії симпатичної блондинки. А потім разом з нею кудись пішов. Його відповідь мене вразила. Я не могла повірити, але виправдовувати коханого було марно. Зі сльозами на очах повернулася в номер, де, так і не заснувши, вся сльозах провела решту ночі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩