У МЕНЕ НА ДАЧІ ЧУДОВІ СУСІДИ. АЛЕ ОДНІЙ ЖІНЦІ, СХОЖЕ, СКОРО ДОВЕДЕТЬСЯ ДАЧУ ПРОДАВАТИ. Я, КОЛИ ДІЗНАЛАСЯ ЦЮ НОВИНУ ВІД СУСІДІВ, АЖ ПЛАКАЛА. ШКОДА МЕНІ СУСІДКУ, ДУЖЕ ДОБРА ЖІНОЧКА. АЛЕ ЩО ТУТ ВДІЄШ?

 

У мене на дачі чудові сусіди з усіх сторін. Навесні, влітку та восени ми постійно збираємося разом, постійно один одному в усьому допомагаємо. Але одній сусідці, схоже, скоро доведеться дачу продавати, а вона у нас найкраща, велика та простора.

Жили там чоловік і дружина ще з радянських років. Народили двох дівчат, квартиру двокімнатну отримали, він працював, вона дітей ростила, все добре було.

Але тут почалися 90-ті і чоловік відкрив свій бізнес, та так вдало відкрив, що грошей в сім’ї відразу стало дуже багато. Ми всі дивувалися, як таке та звідки може бути.

І тільки вони з дружиною дачу велику відбудували, як до нього пристала одна молода жінка, і він все кинув і пішов до неї.

Залишилася моя сусідка з двома маленькими дівчатками, підняла їх на ноги, крутилася, як могла, добре квартира державна була і вони в ній жити залишилися.

Тим часом у чоловіка від успіхів голова зовсім закрутилася і почав він до пляшки прикладатися, та бізнес свій і втратив.

А як грошей не стало, так і вигнала його коханка на всі чотири сторони. Куди йти йому й гадки не мав, якщо жити ніде? Звичайно, що біла ідея йти жити за місцем прописки до дружини. Ось він і повернувся до сім’ї, живе в окремій кімнаті, не виженеш.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩