МІЖ КОЛИСЬ ЩАСЛИВИМ ПОДРУЖЖЯМ РОСЛА СТІНА – ВОНИ ДОСІ НЕ ЗНАЛИ, ХТО З НИХ Є ПРИЧИНОЮ ТОГО, ЩО ВОНИ НЕ МОЖУТЬ ЗАВЕЗТИ ДІТЕЙ. В ТОЙ ДЕНЬ ВОНИ ПРИЇХАЛИ НА СМІТТЄВИЙ ПОЛІГОН І ПОЧУЛИ ЗДАВЛЕНИЙ ПИCК

 

У Марини і В’ячеслава був свій бізнес. Незвичний трохи. Вони були “сміттєвими королями”, як їх називали в місті. Тобто займали ще незайняту нішу в своєму місті – переробляли сміття. А цього добра, як ви розумієте, завжди багато.

За матеріалами – Головні Новини.

У сім’ї у пари підприємців було не так гладко, як обом хотілося б. Достаток був, так, але за десять років шлюбу їх будинок так і не наповнився дитячим сміхом. Скільки обстежень вони за цей час пройшли і анaлізів здали. Все марно. І, що прикро, до сих пір було незрозуміло, в кому з них була причина. Вголос своїх емоцій подружжя один одному не висловлювали, але була між ними якась стіна, яка з кожним днем ​​ставала все вище.

В той дивний, але згодом щасливий день, Марина з чоловіком відправилися оглядати новий сміттєвий полігон, на який їм належало вивозити сміття для подальшої переробки. Пару контейнерів їх працівники сюди вже вивезли, через пару днів буде готовий паркан, який відгородить територію полігону від роззяв і, головне, від бажаючих поритися в смітті з метою наживи.

Марина вирішила обійти територію і на власні очі переконатися, що все в порядку. Інша б на її місці і носа сюди не сунула, скорчилась би від огиди, а вона не з того тіста була. Якщо вже робити справу, то на совість. І довіряти вона не звикла навіть найбруднішу роботу нікому.

Жінка вже поверталася до машини, коли почула з-під купи сміття здавлений писк. Марина підійшла ближче і прислухалася – писк повторився і став інтенсивніший, чи що. “Кошенята або цуценята”, – подумала та й почала голими руками перевертати сміття. Не всі б зробили такий необачний вчинок, але мабуть доля надіслала того, хто зараз ледве пищав під сміттям, саме її.

У Марини ніяк не виходило дістатися до джерела писку. Вона зателефонувала чоловікові і попросила підійти. Той, підійшовши, не відразу зрозумів, з якою метою його дружина стоїть на колінах і риється в смітті. А почувши писк, почав робити те ж саме.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩