ДРУЖИНА ВИПАДКОВО ДІЗНАЛАСЯ ПРО МОЮ ЗРАДУ. Я, ЧЕСНО КАЖУЧИ, БУВ ЗАДОВОЛЕНИЙ СОБОЮ, НЕХАЙ ЗНАЄ, ЧОГО Я ВАРТИЙ. АЛЕ ОЛЯ ІСТЕРИКИ НЕ ВЛАШТОВУВАЛА, ВОНА ПРОСТО ПОЧАЛА СТЕЖИТИ ЗА СОБОЮ. ХОДИЛА В САЛОНИ, ЗАПИСАЛАСЯ В СПОРТЗАЛ, І ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ МЕНІ ВАЖКО БУЛО ВПІЗНАТИ У НІЙ ЖІНКУ, З ЯКОЮ Я БУВ ОДРУЖЕНИЙ. МЕНЕ ПЕРЕПОВНЮВАЛА ГОРДІСТЬ, КОЛИ МИ ЙШЛИ ПО ВУЛИЦІ З НЕЮ. ЯКОСЬ З КОЛЕГАМИ МИ БУЛИ В РЕСТОРАНІ, Я ВЖЕ ПРЯМУВАВ ДО ВИХОДУ, І ПОБАЧИВ СВОЮ ДРУЖИНУ. Я БУВ ВРАЖЕНИЙ, АДЖЕ ВОНА БУЛА НЕ ОДНА. Я ВИРІШИВ ПІДІЙТИ ДО НИХ

 

Три роки тому у мене з’явилась коханка. З сім’ї я йти не хочу, але коли моя дружина Оля  дізналася про зраду, я знайшов, як мені здавалося, альтернативний варіант. Запропонував дружині завести собі когось, так як сам вважав, що такі відносини жодним чином не зашкодять нашому шлюбу. Але вона заявила, що все це дурниці, нікого заводити собі вона не збирається. А руйнувати сім’ю після стількох років життя нерозумно.

В шлюбі ми вже 15 років, виховуємо сина, йому 12. Матеріально ми досить забезпечені, в нас сімейний бізнес. Тому про розлучення мова не йшла.

Оля сказала, що в мене є час щоб залишити іншу жінку. Така умова мені сподобалась, добре, що я вибрав мудру і розумну жінку. Незабаром я помітив, що моя дружина стала більше стежити за собою і записалася в спортивний зал. Я сприйняв це добре, адже останнім часом вона набрала зайвого. Та й з роками стала виглядати гірше, на відміну від молодої жінки на стороні.

Але раптом, в один момент, моє життя почало розвалюватись. Якось, я поїхав на зустріч по роботі. Мені потрібно було укласти контракт з постачальниками. Уклавши угоду, ми з колегами вирушили відзначити цю справу в найближче кафе. Після фуршету ми почали розходитися. Я рушив до виходу і заглянув в сусідній зал. На свій подив виявив там Ольгу. Вона сиділа з якимось молодим чоловіком. Я відразу підійшов до них і поцікавився у дружини хто це поруч з нею. На що Ольга прямо відповіла, що це її коханець.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩