В ТОЙ ДЕНЬ МИ НАКРИЛИ СТІЛ І ЧЕКАЛИ СТАРОСТІВ – ВІКТОРА З ЙОГО МАМОЮ. ВОНИ ЗАПІЗНИЛИСЯ НА ЧОТИРИ ГОДИНИ, ПОЯСНИВШИ, ЩО ДО НИХ ПРИЇХАВ ДАЛЕКИЙ РОДИЧ, А ПОТІМ ПОСИДІВШИ НЕПОВНУ ГОДИНКУ, ВСТАЛИ І ПІШЛИ. СВЕКРУХА ВСІМ СВОЇМ ВИГЛЯДОМ ПОКАЗУВАЛА, ЩО НІ Я, НІ МОЯ СІМ’Я ЇЙ НЕПРИЄМНІ. ВСЕ Ж БУЛО ВИРІШЕНО, ЩО МИ РОЗПИСУЄМОСЯ, АЛЕ БЕЗ ВЕСІЛЛЯ. СІМЕЙНЕ ЖИТТЯ У НАС ТЕЖ СКЛАЛОСЯ НЕ ВЕЛЬМИ ДОБРЕ

 

Я з чоловіком живу уже п’ятнадцять років і весь цей час мені здається, що з нами живе його мама. Я не можу зрозуміти, що ж це за стосунки такі, вона його не відпускає, хоча моєму чоловікові вже сорок два роки.

Ми познайомилися практично ще в школі. Потім Віктор ще кілька років морочив мені голову, то він одружується, то вже ні. Врешті, коли я зрозуміла, що чекаю дитину, ми прийшли до висновку, що потрібно оформити наші стосунки. І тут на арену вперше вийшла свекруха. Вона була категорично проти, щоб її син одружувався. Її не спиняв навіть той факт, що у нас скоро буде малюк.

Свекруха влаштовувала йому вдома істерики, і знову почалося те саме – то одружуємося, то ні. Але живіт ріс, і Віктор вирішив присилати сватів. В той день ми накрили стіл і чекали Віктора з його мамою. Вони запізнилися на чотири години, пояснивши, що саме сьогодні до них приїхав далекий родич, а потім посидівши неповну годинку, встали і пішли. Свекруха всім своїм виглядом показувала, що ні я, ні моя сім’я їй неприємні. Все ж було вирішено, що ми розписуємося, але без весілля.

Нехай так, у мене не було вибору. Ми почали жити у свекрухи, але дуже швидко я зрозуміла, що так довго я не витримаю, свекруха перетворила моє життя в своєму домі на пекло. Я щодня плакала, Віктор не вмішувався.

Не знаю як, але мені вдалося переконати чоловіка піти на знімне житло. Але коли про це дізналася свекруха, знову закотила скандал. І знову чоловік ледь не передумав, але я сама знайшла квартиру і з’їхала. Без особливого бажання, але Віктор теж переїхав зі мною.

Але як тільки свекруха зрозуміла, що її син тепер мало до неї їздить і для нього на першому місці я, відразу почала увагу чоловіка перемикати на себе. Спочатку це були дрібні поломки вдома, говорила, щоб чоловік приїхав, допоміг підремонтувати техніку або шафу пересунути. Віктор ніколи не відмовляв матері, біг за першим її дзвінком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩