– ТАТУ, А ЧОМУ ТИ ДО ПОЛІ СТАВИШСЯ, ЯК ДО ЧУЖОЇ. ТИ Ж НАМ ОБОМ, ЯК БАТЬКО. ЩОЙНО ПЕРЕТНУЛИ ВКАЗІВНИК, ЯК ЧОЛОВІК НІБИ В РЕАЛЬНІСТЬ ПОВЕРНУВСЯ. ВІН ЛИШЕ ЗАРАЗ ЗГАДАВ, ЩО ВДОМА ЧЕКАЄ ДРУЖИНА

 

– Тату, а чому ти до Полі ставишся, як до чужої. Ти ж нам обом, як батько. Щойно перетнули вказівник, як чоловік ніби в реальність повернувся. Він лише зараз згадав, що вдома чекає дружина За матеріалами Волинська газета

Кохання, що запізнилося на 18 літ Оля і Поля були найкращі подруги. З першого класу – нерозлийвода. І навіть зараз, коли обом уже по 18-ть, не можуть дня одна без одної провести. Тож хай би за тисячі кілометрів були, все одно Інтернетом зв’язуються.

А сьогодні тато сказав Олі: летимо на острови відпочивати. Та доки Оля скакала і плескала, Олег попередив:

– Але ніяких мобілок, планшетів чи інших благ цивілізації. Тільки сонце, море і ми!

– Тату, – заскиглила Оля, – що ж я там цілих десять днів робити буду?

– Купатися, засмагати, з мамою пліткувати.

– З такими розкладами я краще вдома залишуся. Полю попрошу в нас пожити – ми собі раду дамо.

– Ну, якщо вже так, то давай Полю з нами візьмемо, – запропонувала мама. – Тоді й тобі компанія буде.

…Через пару днів, коли аеропорт «Борисполя» залишався все нижче і нижче, Поля сама собі не вірила, що вперше в житті побуває на екзотичних островах.

– Шкода, що маму в останню мить викликали до Німеччини, – зітхнула Оля, – але ж ти, тату, не даси нам сумувати. Правда?

– Правда…

Олег і сам здивувався, наскільки класно було йому в компанії юних супутниць. Замість гріти пузо на сонці чи булькати пuво, 40-річний чоловік пірнав, бігав із волейбольним м’ячем, сипав анекдотами. А одного вечора, десь роздобувши гітару, просто зачарував дівчат забутими піснями його молодості.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩