ВВЕЧЕРІ ДОНЬКА НЕ ВИТРИМАЛА І ОШЕЛЕШИЛА МЕНЕ НОВИНОЮ – БАТЬКО СЬОГОДНІ ЇЇ ПОЗНАЙОМИВ З ЖІНКОЮ, З ЯКОЮ ВЖЕ ДВАДЦЯТЬ РОКІВ ПІДТРИМУЄ СТОСУНКИ. В ТІЙ ІНШІЙ СІМ’Ї У НЬОГО Є ДОРОСЛИЙ СИН. ЧОЛОВІК ПОЗНАЙОМИВ ДОНЬКУ І З БРАТОМ. ЯК НА ЦЕ РЕАГУВАТИ, ВОНА НЕ ЗНАЛА, ТОМУ ВСТАЛА І ПІШЛА, НЕ ЗАХОТІВШИ З НИМИ СПІЛКУВАТИСЯ. СКАЗАТИ, ЩО Я ТЕЖ БУЛА ОШЕЛЕШЕНА ПОЧУТИМ, ЦЕ НЕ СКАЗАТИ НІЧОГО. Я НЕ МОГЛА ЗРОЗУМІТИ, ЯК ЧОЛОВІК СТІЛЬКИ РОКІВ МІГ ЖИТИ НА ДВІ СІМ’Ї, А МИ ЦЬОГО НЕ ПОМІТИЛИ

 

Я прожила в шлюбі з чоловіком двадцять вісім років, пережили багато всього разом, на наших очах розвалювалися сім’ї наших знайомих. Чомусь зараз стало модним йти з сім’ї до молоденьких дівчат. Як говорять в народі: «Сивина в голову, біс в ребро».

Коли наш кум, п’ятидесятирічний чоловік пішов до двадцятип’ятирічної дівчини, ровесниці своєї доньки, ми щиро дивувалися, як таке можливе. Мій Іван навіть якось сказав: – Невже кум не бачить, що дівиця молода, красива, доглянута – типова мисливиця за грошима. Такі завжди знаходять собі «татусів», які будуть їх утримувати. Адже вона ж його зовсім не любить, його гроші – ось що їй потрібно.

На жаль, таких прикладів навколо було багато. Чоловіки йшли після багатьох років сімейного життя, а дружини залишалися плакати. У нас же була звичайна сім’я. Доросла донька, яка нещодавно закінчила університет. Ми з чоловіком нею дуже пишаємося, вона наша гордість. Я правда хотіла ще дітей, але чоловік був категорично проти.

Мій Іван – бізнесмен середньої ланки, жили ми не бідно, але без зайвої розкоші. Інколи я щиро раділа, що у нього немає багато грошей і його від мене не забере якась молода фурія, яка розцінить його багатство як свою перепустку в безбідне життя. Так ми прожили багато років. Я ніколи не працювала, займалася домом, створенням затишку.

Але в один прекрасний день все змінилося. Донька повернулася додому і була сама не своя. Говорити зі мною про те, що сталося, вона не хотіла. Але я добре бачила, що на ній немає лиця. Ввечері донька не витримала і ошелешила мене новиною – батько сьогодні її познайомив з жінкою, з якою вже двадцять років підтримує стосунки. В тій іншій сім’ї у нього є дорослий син. Чоловік познайомив доньку і з братом. Як на це реагувати, вона не знала, тому встала і пішла, не захотівши з ними спілкуватися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩