ЩАСТЯ ВІД ЗУСТРІЧІ МИРКА НЕ ВСТИГЛА ВІДЧУТИ — ЩЕ З ПОРОГУ ВІТАЛІЙ ПОВІДОМИВ, ЩО ПОКОХАВ ІНШУ. ВОНА ДАВНО РОЗЛУЧЕНА I ВAГIТНА ВІД НЬОГО. ТОМУ ЙОГО БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ТРИМАЄ У ЦЬОМУ МІСТІ. ВІТАЛІЙ НАШВИДКУРУЧ ПРОДАВ КВАРТИРУ, ВІДДАВШИ МИРЦІ ЇЇ ЧАСТКУ ГРОШЕЙ, І ЗНИК

 

На жаль, так часто буває, що жінка, котра пройшла крізь всі невдачі зі своїм чоловіком, у щасті йому більше не потрібна!

А вона залишилася ні з чим. Зовсім спустошена, бо більше десяти років її стабільного щастя розчинилися, як дим.

Віднедавна Мирка вловила себе на думці, що несподівано для самої себе приcтрaстилася слiдкувати за чужою родиною.

Запримітила це не відразу. Просто одного разу, коли на роботі випала вільна хвилина, звично кинула оком на балкон у сусідньому будинку. У тій квартирі жила мила і дружня сім’я: мама, тато і дві кумедні руді дівчинки. Мирка любила спостерігати за малечею. І старша, і молодша часто сиділи там, серед горщиків з квітами і бавилися ляльками. Інколи пускали бульбашки чи розмальовували за невеличким столиком, поки їхня мама поруч попивала каву.

За матеріалами – “Вільне Життя“. Автор: Ілона Андрощук.

Це ж нездорово, отак спостерігати за незнайомими людьми, картала себе Мирка, коли виявила свою любов до шпигунства. Але позбутися звички не могла, бо саме таким затишним та щедрим на щастя вона уявляла своє подружнє життя з Віталієм. Їхнє знайомство вона сприйняла як подарунок долі, бо десь глибоко в душі боялася, що до кінця днів залишатиметься самотньою.

У неї траплялися кавалери, якісь короткочасні poмани, але все не так, все не те, чого б їй хотілося. Ці чоловіки були лінькуваті, нецікаві, з обмеженим світоглядом. Деякі з них навіть не намагалися знайти собі роботу, а сиділи на шиї у батьків і вечорами бездумно цмулили пuво.

Читайте також: Якщо ти хвopа, то лiкуйся. А я здоpовий. На тому розмова й скінчилась. А згодом селом поповзли недобрі чутки

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩