Пішла, відстояла службу. Народ залишився освячувати паски, а Жанна попрямувала додому. Одна. Вночі. На мосту через річку вона відчула, що попереду щось дуже страшне і йти далі небезпечно. Але і назад повернути не змогла – просто застигла посеред мосту

 


В одному маленькому містечку жила-була дівчина Жанна. Якось на Великдень вирішила вона відвідати Всеношну службу. У їхньому містечку церкви не було і йти довелося в сусіднє село, кілометрів за два.

Пішла, відстояла службу … Народ залишився освячувати паски, а Жанна попрямувала додому. Одна. Вночі. На мосту через річку вона відчула, що попереду щось дуже страшне і йти далі небезпечно. Але і назад повернути не змогла – просто застигла посеред мосту. І раптом почула за спиною цокіт кігтів по бетону. Стало ще страшніше.

Обернулася. До неї наближалася велика чорна собака. Собака обійшла дівчину і зупинилася, озирнулася, як би запрошуючи. Жанна вийшла зі ступору і повільно рушила за собакою. Та йшла вперед, періодично озираючись, дівчина – за нею.

Так і минули залишок моста, показалися вогні рідного міста. Собака зникла в темряві, а Жанна побігла додому. А через кілька років Жанна познайомилася зі мною і розповіла цю історію. В голові щось клацнуло. Я перепитав: – собака?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩