Перед своїм ювілеєм в 55 років, мама оголосила, що їй зробили пропозицію вийти заміж. Вона вже більше 20-ти років вдова. Але чи потрібно мамі це заміжжя? Стільки років жила для мене і себе, і навіщо все міняти?! Навіщо обтяжувати себе додатковими турботами і клопотами. У нас скоро діти будуть. Можна їм присвячувати більше часу

 

На своєму весіллі я бачив, як сумує моя мама. Одружився я в 30 років, мама у мене молода, їй всього 55. Вона була щаслива за мене, але сумувала, бо батько не дочекався цього дня. Вона вже більше 20-ти років вдова.

Ми з мамою весь цей час жили одні. Мого батька дуже рано не стало, а потім вона все не могла допустити навіть думки про те, щоб завести нові відносини з іншим чоловіком. Я виріс, одружився, і переїхав жити окремо, а мама залишилася одна в квартирі.

Ми з дружиною не стали її обмежувати і зняли житло. Але ми часто приходили до неї в гості, щоб мама не відчувала себе самотньою і покинутою.

А нещодавно мама познайомилася з чоловіком за свої роки. Він дуже її зацікавив. У них якось відразу склалося спілкування, і зав’язалися стосунки.

Після цього знайомства, мама стала радіти життю як жінка. Як мама вона завжди випромінювала щастя, турботу і любов. Але, як жінка – вона завжди була сумна. Мені так хотілося, щоб вона закохалася і розцвіла, як тоді з татом. Вони були дуже гармонійною парою. Він її любив і беріг. Але після того, як його не стало, мама, здавалося, назавжди замурувала своє серце від сторонніх бажань і почуттів.

А зараз вона знову сяє, тим світлом, яке виходить від закоханої і коханої жінки. Мені на душі стало легше і світліше від її такого сяйва. Нарешті мені стало спокійно за неї. Адже самотність, як не крути, починає з’їдати людину зсередини, непомітно і безжально.

Згодом мамин кавалер переїхав до неї жити. Цей факт мене насторожив. Як мама говорила, у нього прекрасна квартира близько до центру міста. Його діти всі дорослі і живуть в своїх квартирах, тому він міг запросто запропонувати мамі переїхати до нього. Але чому цього не зробив?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩