Останні кілька місяців я просто перестала займатися будинком, майже зовсім. У кутах – накопичення пилу, посуд не митий кілька днів, всюди бруд і запах від котячого лотка. Того, що зробив чоловік, я не очікувала: він нажалівся свекрусі і вона тепер два рази на тиждень приходить і навчає мене бути гарною господинею. Я тепер думаю: це кінець нашому шлюбу чи ще потерпіти?

 

Останні кілька місяців я просто перестала займатися будинком, майже зовсім. У кутах – накопичення пилу, посуд не митий кілька днів, всюди бруд і запах від котячого лотка. Того, що зробив чоловік, я не очікувала: він нажалівся свекрусі і вона тепер два рази на тиждень приходить і навчає мене бути гарною господинею. Я тепер думаю: це кінець нашому шлюбу чи ще потерпіти?..

Мені здається, я жахлива господиня. У шлюбі всього пару років. Це мої перші серйозні стосунки. До них навіть не жила ні з ким.

З батьками було простіше. Так, допомагала, готувала, але частіше за все робила все мама. Я цим не пишаюся, за собою завжди намагалася прибирати, допомагати по дому, але вічні причіпки, що я щось роблю не так добре, як треба мамі, відбивали все бажання. То я і не надто старалася, та й мама не дуже наполягала.

До весілля ми з чоловіком домовилися, що будемо робити домашні справи навпіл. Я теж працювала, як і він. І хоча робота у мене була низькооплачувана і не така серйозна, як у нього, робочий день у нас закінчувався одночасно.

До мене у чоловіка вже був шлюб. І з його слів, колишня дружина ненавиділа готувати, вдома був безлад, а вона сама цілими днями сиділа і дивилася серіали. Власне, це і стало однією з причин розлучення.

А я намагалася! Готувала, прибирала, підтримувала порядок. Чоловік допомагав мені, коли був удома, але в основному, всі ці обов’язки лягали на мої плечі. Чоловік часто затримувався. То на роботі, то в гаражі з машиною, яка постійно ламалася, то в саду у батьків, допомагав їм.

Я розумію, все це важливо. Але останнім часом не можу вже все робити сама. І справа зовсім не в моїй ліні. Я просто не можу. Приходжу з роботи і падаю з ніг. Робота у мене – піший кур’єр. І я цілий день на ногах.

Втомлююся дуже, а дома потрібно готувати, прибирати за котом, мити гору посуду, гладити і прати. У чоловіка зовсім немає часу допомогти. І останні кілька місяців я просто перестала займатися будинком, майже зовсім. У кутах – накопичення пилу, посуд не митий кілька днів, всюди бруд і запах від котячого лотка.

Я просто защіпаюся в кімнаті і не можу навіть піднятися з ліжка. Все тіло ломить, мене повністю залишають сили, і нічого я з цим зробити не можу. Чоловік лається, не розуміє, що сталося і чому мені так складно тримати будинок в чистоті.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩