Бідна жінка привела свого сина в будинок багатія, де обслуговувала святкову вечерю. Зачинила його у ванній, але власник почув спів малюка. Ця зустріч змінила все..

 

Покоївка мала обслуговувати святкову вечерю, і їй нікуди було подіти свого 4-річного сина. Магнат, на якого вона працювала, знав, що вона мати-одиначка, тому дозволив привести хлопця в будинок.

Молодій мамі часто доводилося працювати з раннього ранку до пізньої ночі, і вона відчувала себе винуватою перед своїм малюком.

Добросердечний магнат помітив складну ситуацію, в якій знаходилася його покоївка, тому він приготував кімнату в своєму особняку, щоб вона могла жити там з дитиною.

Однак служниця відмовилася: «Спасибі, сер, але вам не потрібно це робити. Боюся, я принесу незручності для вас і вашої сім’ї». Почувши відповідь покоївки, магнат вирішив не наполягати. Він поважав її рішення, і з тих пір вони не піднімали це питання.

Правда в тому, що покоївка переживала, що її маленький син помітить різницю між її родиною і родиною магната, і їх бідність вдарить по його самооцінці. В особняку було багато спалень, і всі з душем і туалетом. А ванна кімната була більше, ніж весь їхній будинок!

Одного разу магнат влаштовував вечерю, на яку було запрошено сотню гостей. Покоївка мала обслуговувати цей захід.

Але її хлопчик не міг залишатися один до півночі, тому вона попросила привести його в особняк.

Коли гості почали з’їжджатися в особняк магната, вона привела сина в ванну, яка рідко використовувалася господарями. Вона поставила перед ним тарілку з м’ясними рулетиками, які купила вранці по дорозі на роботу.

Коли син покоївки увійшов у ванну, він був приголомшений тим, наскільки вона розкішна. Мармурова підлога і раковина сяяли чистотою, і він перший раз побачив ванну.

Служниця сказала йому, що це особливе місце, звеліла сидіти смирно, і пішла обслуговувати гостей. Малюк всівся на мармуровій підлозі, і став їсти м’ясні рулетики, співаючи свої улюблені пісні.

Магнат, який проходив повз покоївку, запитав, де ж її дитина. Та зніяковіла, і відповіла, що він грає в саду. Магнат кивнув, і відправився шукати хлопчика. В саду він нікого не знайшов, і тому оглянув спальні, кухні, коридори, коли раптом почув спів маленького хлопчика з ванної.

Він був вражений, побачивши, як хлопчик співає і їсть у ванній. Магнат запитав його: “Чому ви їсте тут, хлопче? Ви знаєте, що це за місце?”

Хлопчик відповів: “Моя мати сказала, що ця кімната особлива, власник цього будинку підготував її для мене. Хочете рулетик?”

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩