Запам’ятай, син прибиральниці ніколи не стане директором, так само як і син директора ніколи не опуститься до прибиральника

 

Навчався у нас в класі Павло. Нічим особливо не виділявся хлопчина, ні двієчник, ні відмінник, середньої успішності, хіба, що до математики у нього схильність і любов була.

Навіть в олімпіадах районних брав участь і якісь місця посідав. Його мама працювала в школі технічкою і він їй часто після уроків допомагав.

Відра з водою тягав, підлоги мив, стіни … на початку його навіть підколювали з цього приводу, але він особливо не реагував і тому це швидко набридло однокласникам і до старших класів всі це сприймали як цілком нормальне явище і навіть іноді допомагали його мамі відро з водою дотягнути куди-небудь по школі.

Була у нас вчитель біології Роза Йосипівна, вельми огидна особа. Ми її звали Роза-Йося або просто Йоська.

Вона була дуже меркантильною особистістю ​​і завжди намагалася бути ввічливою з тими дітьми, батьки у яких були заможні або на хороших посадах і особливо не церемонилась з тими, хто не мав таких батьків.

Не любов до Павла у неї була особливою. Варто було йому погано підготуватися до уроку або виділитися поганою поведінкою на уроці — вона прямо заряджалась бoжeвільною енергією і поливала його всілякими епітетами, типу «нічого в житті не досягнеш», «нездарою ростеш — будеш тягарем суспільства», «такі як ти тільки псують життя навколишніх».

Причому йому завжди діставалося більше, ніж іншим в подібних ситуаціях, ну а з «особливими» дітьми вона взагалі була сама люб’язність і лояльність.

Одного разу, в момент таких нападок на Павла вона сказала фразу від якої навіть мені стало вкрай неприємно — «Запам’ятай, син прибиральниці ніколи не стане директором, так само як і син директора ніколи не опуститься до прибиральника!».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩