Цього літа чоловік почав їздити до одного друга на дачу з ночівлею, мовляв, допомагати йому в будівництві. З собою він мене не брав, говорив, що там чисто чоловіча компанія, і жінкам там не місце. Тільки потім я дізналася, що він їздив до іншої жінки. В іншому, він сам мені в цьому зізнався на початку осені, коли вирішив піти. І як мені жити без нього в мої 50, я не уявляю

 

Завжди і в усьому догодити своєму чоловікові – ось такий у мене був девіз в сімейному житті. І це працювало – у нас з Василем була чудова сім’я. Одружилися ми в 25 років, а нещодавно відсвяткували срібне весілля. Наш дім – повна чаша, чоловік завжди нагодований, живе в чистоті, яку я старанно намагаюся підтримувати.

Але, як виявилося, цього замало, бо нещодавно мене кинув чоловік! Тільки відзначили срібне весілля, а він кинув мене і пішов до іншої. Прожили ми з ним по роках більше, тільки дата весілля така була.

Є у нас дочка, їй 24 роки, тільки живе вона в столиці – після навчання в університеті відразу там і роботу знайшла, і заміж вийшла. Я вже навіть бабусею один раз стала, внучці 3 роки, а ще дочка знову чекає дитину. Зрозуміло, що донька до мене не повернеться, тому відколи пішов чоловік, я живу одна. З Василем всі ці роки ми непогано жили, між нами практично ніколи не було непорозумінь.

Може тому, що за характером ми підходили один одному: він такий енергійний, а я вмію згладжувати гострі кути. Мій лагідний характер іноді навіть його дратував, він називав мене рохлею і говорив, що я навіть постояти за себе не вмію в разі чого, надто безвольна. А я і не сперечалася –навіщо розпалювати непорозуміння?

Незважаючи на дрібні суперечки, нас вважали зразковою сім’єю: я ніколи не подала привід для ревнощів і не чула ні від кого, щоб мій чоловік з кимось загуляв. Навіть не знаю, як таке могло статися, що чоловік знайшов собі іншу жінку? Ну, можливо, перші тривожні дзвіночки почалися з того, що чоловік бурчав, що я повнію. Моя зайва вага йому дуже не подобалася.

Взяла себе в руки, сіла на дієту, навіть в басейн ходила, але значних успіхів не досягла – скинула всього лиш 2 кг, так, що чоловік навіть цього і не помітив.

А ще цього літа чоловік став їздити до одного друга на дачу з ночівлею, мовляв, допомагати йому в будівництві. З собою він мене не брав, говорив, що там чисто чоловіча компанія, і жінкам там не місце. Тільки потім я дізналася, що він їздив до іншої жінки. В іншому, він сам мені в цьому зізнався на початку осені, коли вирішив піти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩