Мені 35 роки. 9 років тому зустрівся з дружиною, покохав її, через рік справили весілля, двоє синів народилися – 4 і 2 роки їм зараз. Я їх безмежно люблю! Все відкинув заради сім’ї, нічого немає у мене свого особистого. До 2017 року заробляв великі гроші, купив двокімнатну квартиру біля метро. Як відтоді все змінилося! Гадюка-теща нас розводить, дружина постійно – до ворожок

 

Мені 35 роки. 9 років тому зустрівся з дружиною, покохав її, через рік справили весілля, двоє синів народилися – 4 і 2 роки їм зараз. Я їх безмежно люблю! Все відкинув заради сім’ї, нічого немає у мене свого особистого. До 2017 року заробляв великі гроші, купив двокімнатну квартиру біля метро. Як відтоді все змінилося! Гадюка-теща нас розводить, дружина постійно – до ворожок за порадами…

Мені 35 роки. 9 років тому зустрівся з дружиною, покохав її, через рік справили весілля, двоє синів народилися – 4 і 2 роки їм зараз. Я їх безмежно люблю! Все відкинув заради сім’ї, нічого немає у мене свого особистого. До 2017 року заробляв великі гроші, купив двокімнатну квартиру біля метро, ​​шикарно ніби все, але теща, яка сама розлучена, стала нас розводити, нашіптувати дружині про мене гидоту.

Дружина постійно до ворожок біжить за порадами, у неї до мене претензії, що її заїв побут, і що я не відпускаю її до подруг.

Потім вони завели справу проти мене, стали вимагати квартиру, а я зробив шлюбний договір, що квартира тепер дружини, не замислюючись. Півроку тому дружина за спиною перевела на себе квартиру і сказала, що вона тепер її і це заради дітей. Я простив, але перед Новим роком без причини вона з дітьми виїхала до тещі, перед цим подавши на розлучення і сказала, щоб я їхав геть.

Я її люблю, брехати не буду. А вона у всьму слухає тещу, у якої одне в голові – забрати все у всіх, хоче й собі знайти чоловіка лише для того, щоб забрати у нього квартиру, як зробила її подруга.

Теща налаштовує дружину проти мене і постійно її переконує через ворожок, астрологів, що я їй не потрібен.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩