Після розлучення їй нікуди було йти, але вона не зневірилася, і побудувала цей маленький будинок для себе і своїх дітей …

Часом, деякі життєві труднощі дуже сильно вибивають більшість людей з колії, і у них назавжди опускаються руки. Але ця жінка пересилила все, і змогла впоратися з усім.

Дуже часто ми впевнені, що знайшли свого єдиного партнера, з яким проживемо разом до кінця життя і, не роздумуючи, виходимо за нього заміж. Так само сталося і з Шарлоттою Сапвелл, але все склалося далеко не так, як хотіла дівчина. З чоловіком довелося розлучитися, а сама вона разом з дітьми залишилася на вулиці без грошей і даху над головою.

Але молода жінка не опустила руки, вирішивши, що замість того, щоб брати непідйомний кредит на пів мільйона, вона побудувала будиночок на задньому дворі свого дідуся розміром 3 на 6 метрів.

“Я була в розпачі і обмірковувала всі варіанти виходу з ситуації. Згадавши, що у мого дідуся досить велика ділянку, я подзвонила йому і попросила виділити невеликий шматок землі. На моє превелике щастя, він погодився.

Він навіть сам допоміг мені побудувати будиночок, так як половину життя пропрацював теслею! Разом ми зробили це в досить короткий термін. ” – розповіла дівчина.

Всього через п’ять місяців у Шарлотти з’явився чудовий затишний будиночок.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩