Як номер квартири впливає на ваше життя

 

Ось що означає номер вашої квартири

Якщо нумерологічне значення квартири збігається з вашою енергетикою, вам буде затишно в ній, ви будете відчувати буквально, що «вдома і стіни допомагають», і ваш будинок — ваша фортеця.

Зазвичай ми говоримо, що енергетика місця, в якому ми живемо, залежить від попередніх мешканців або в цілому від місця, де розташована квартира або будинок. Адреса дістається нам разом з нею. Але номер квартири, як і дата нашого народження, має відношення до того, як в ній будуть відчувати себе ми та інші домочадці.

Трапляється і так, що члени однієї і тієї ж сім’ї відчувають в будинку, де виросли, дискомфорт, але в той же час в інших будинках вони відчувають себе затишно. Пояснюється це тим, що до енергетики будинку може не підходити енергетика конкретної людини. Як зрозуміти чому так відбувається?

Ми пропонуємо дізнатися, що означає номер квартири, в якій ви живете або в яку плануєте переїжджати.

Якщо нумерологічне значення квартири збігається з вашою енергетикою, вам буде затишно в ній, ви будете відчувати буквально, що «вдома і стіни допомагають», і ваш будинок — ваша фортеця. В іншому випадку вас можуть переслідувати головні болі, почуття смутку і нездужання різного характеру.

Отже, для початку обчислюємо нумерологічне число квартири і дізнаємося, як жити далі. Розрахунок дуже простий: наприклад, квартира з номером 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. «3» — це нумерологічне число квартири 138.

Цифра 1. Планета — Сонце. Така квартира наповнює її господарів творчою енергією і радістю життя. Вона дозволяє людині виділитися, привернути увагу навколишніх. У ній буде добре художникам, поетам, письменникам, журналістам. У квартирі має бути багато різних світильників, а домінуюча гамма — помаранчево-червона. Атмосфера такого будинку — безтурботна і відкрита. Але блиск призначений тільки для добрих людей, злі ж в такому будинку будуть терпіти одні збитки.

Цифра 2. Планета — Місяць. Інтуїція і споглядання. Квартира сприятлива для людей, які працюють з маленькими дітьми, для кухарів і музикантів. Головний акцент в такій квартирі має припадати на дзеркала, а основний колір — ніжно-кремовий, з невеликими вкрапленнями смарагдово-зеленого. Подбайте про зовнішній вигляд ванної кімнати — вона повинна бути бездоганною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩