В неділю я зателефонувала своїй невістоці, сказала, що дуже скучила за нею і за онуками. Просила, щоб вони з сином приїхали до мене. Та Оксана холодно промовила, що на цей день в них свої плани, щоб я їх не чекала і відразу поклала телефон. Як я шкодую, що раніше не цінувала своєї невістки, коли вона ще молодою горнулася до мене

 

На сьогоднішній день я живу одна у своїй великій трикімнатній квартирі і відчуваю себе тут зовсім самотньо. Я овдовіла три роки тому. До того, як не стало мого чоловіка, я жила таким собі звичайним життям. Часто була зайнята турботою про свого чоловіка, тому нудно мені ніколи не було, мені не доводилося сумувати. Виростила я чудового сина – красеня та розумного чоловіка, він зараз має власний хороший прибутковий бізнес. У мене двоє чудових онуків: хлопчик та дівчинка. Але ось з невісткою у нас відносини склалися не дуже хороші, іноді я перегортаю всі картини у своїй пам’яті, і від того стає лише гірко мені на душі.

Я завжди ставилася до цього факту якось зовсім байдуже, історія відносин свекрухи та невістки стара як світ. Я теж колись була невісткою, тому для мене це закономірно і нормально. Але моя невістка мабуть так не вважає, і затамувала на мене образу. Зараз, коли почуття самотності оселилося в мені, мене наші відносини з невісткою Оксаною тепер не влаштовують. Дружина мого сина зовсім ніколи не привозить до мене онуків, не пускає до мене мого синочка, він рідко буває в моєму домі. Дуже рідко вони можуть до мене всі разом заїхати, коли проїжджають повз, або на велике свято, коли їх запрошу і проситиму дуже. І то, зайдуть до мене на 10 хвилин і відразу їдуть. А я знову залишаюся одна в своїй величезній квартирі. Мені так хочеться, щоб мені хоча б онуків на канікули залишали. Для мене це були б приємні клопоти. Але ніколи вони так не роблять, пояснюючи це тим, що у дітей поряд з будинком різні цікаві гуртки та додаткові заняття, і возити до мене їм незручно. Син теж прямо не говорить, чому так рідко до мене заїжджає, але я і сама знаю причину, якщо часно. Шкода, що вчасно не налагодила відносини зі своєю невісткою, зараз все могло бути по-іншому. Я і зараз готова це зробити, хотіла б виправити всі допущені в минулому помилки, але моя невістка зовсім не хоче йти на контакт зі мною зараз, вона не хоче спілкуватися зі мною.

Невже дружина сина не розуміє як мені самотньо? Адже у мене нікого не залишилося крім них і про кого ж мені тепер піклуватися, заради кого жити? Адже вона повинна розуміти, що теж колись стане літньою жінкою, буде чиєюсь свекрухою. Боюся, що вона повторить мої помилки, а потім буде шкодувати про це багато років, так само, як зараз шкодую я. Ну, ось як мені зараз виправити ситуацію, я зрозуміла, в чому була не права, і готова змінюватися. Тільки кому це вже треба? Син теж уже не відчуває такої теплоти і любові до мене, як колись раніше. Ось і залишилася я як та бабуся з казки «біля покинутого корита», нікому я не потрібна, і ніхто мене не любить, на мій превеликий жаль.

Щовечора така туга бере, вовком вити хочеться мені. Я, здавалося б, все життя старалася, щоб всі рідні крутилися біля мене, але, напевно, перестаралася. Як же це важко усвідомлювати свою непотрібність найближчим людям. Розумію, що це неправильно, але мені так себе шкода, коли думаю про це. Як же мені повернути прихильність моєї невістки? Адже, коли зі мною не спілкується Оксана, зі мною не хоче спілкуватися вся їх сім’я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩