10 років назад ці двоє друзів знайшли неймовірний скарб. Подивіться як склалась їхня доля тепер

Двом літнім чоловікам, які виявили скарб у вигляді англо-саксонських скарбів в Стаффордширі, знахідка не принесла щастя. Скарби були оцінені в суму 3,3 мільйона фунтів (100 млн гривень). Але між старими виникла ворожнеча, яка триває протягом 10 років.

Заслуга належить Террі Герберту, який придбав недорогий металошукач за 2,50 £ (80 гривень) і використовував його для пошуків. Древні поклади золота і срібла були виявлені Террі на ділянці фермера на ім’я Фред Джонсон у 2009 році. Чоловіки розбагатіли, але Герберт який знайшов золото стверджує, що фермер Джонсон наполягав на присвоєння всіх коштовностей собі. Десять років потому вони все ще не помирилися, інформує Ukr.Media.

Ура! Скарб!

64-річного Террі Герберту пощастило виявити дивну знахідку на фермерських землях 75-річного Фреда Джонсона. Чоловіки провели міжнародну сенсацію 2009 року. Коштовності вони продали в музеї та стали дуже багатими. Але посварилися, бо не змогли по справедливості поділити готівкові гроші.

Прокляття давніх коштовностей

Містеру Герберту було прикро, що фермер Джонсон зазіхнув на всю суму. Скарб був представлений 3900 артефактами та став найбільшим у Британії уловом скарбів. Герберт навіть висловив припущення, що англосаксонські скарби прокляті та що саме вони зруйнували дружбу між чоловіками.

Сокира війни не закопана

Артефакти мали велику цінність. Безробітному Герберту вони допомогли вибратися з бідності. Але коли відбувся урочистий захід на честь 10-річного ювілею знахідки коштовностей, фермер повідомив, що вони з Террі так і не помирилися. Він знову назвав скарб дивним, але відмовився згадувати людину, яка знайшла скарби. Фермер запропонував усім сконцентруватися на отриманні позитивних емоцій.

А як же дружба?

Коли у багатого фермера запитали, чи не шкодує він про втрату друга містера Герберта, той заявив: «Мені шкода тільки того, що я не міг користуватися щоденником і адресною книгою».

Містер Джонсон перевів розмову на іншу тему і відмовився коментувати свої стосунки з партнером по фінансовому добробуту.

Тепер у фермера розкішний автомобіль Land Rover Defender, його парк спецтехніки представлений тракторами John Deere. Чоловік спорудив новий бунгало на землях, де Террі своїм стареньким металошукачем виявив чудові поклади.

Враження містера Джонса

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩