Я взяла слухавку телефону і набрала номер чоловіка подруги. Повідомила, що Яна йому зраджує, а я не можу спокійно на це дивитися. Найцікавіше, що подруга мені за це ще й подякувала, бо так я врятувала її сім’ю

 

Сімейне життя завжди повне несподіванок, не легко прожити багато років без непорозумінь і зрад. Як правило, дружини відразу відчувають, коли у чоловіка завелася інша жінка, а у неї – суперниця. Це знання оптимізму не додає. Зазвичай жінка починає нервувати, вести себе неадекватно, чим ще більше підштовхує чоловіка шукати щастя на стороні. Адже найголовніше в такій ситуації – це зберігати спокій.

Одного разу до мене прибігла моя подруга, Яна. Вся в сльозах вона сказала, що впевнена, що у її чоловіка є інша жінка, і ось зараз, у вихідний день він збирається до неї.

Я давно знаю її чоловіка, не хотілося вірити, що він таке здатний. Тому я відразу запитала – чому вона так вирішила, подруга перерахувала всі вірні ознаки:

– Йому несподівано подзвонили з роботи, попросили приїхати. Він, радісно насвистуючи (у вихідний поїхати на роботу – це ж рідкісне щастя!), Ретельно поголився, побризкався парфумом, вибрав свіжу сорочку і знайшов шкарпетки без дірок.

Я задумалася – ознаки були дійсно правдоподібні. І тут у мене промайнула геніальна ідея. Я уточнила у подруги:

– Він запитав тебе, куди ти йдеш?

Почула у відповідь, що він навіть не поцікавився, коли вона йшла, так був зайнятий собою. Тоді я взяла слухавку телефону і набрала номер чоловіка подруги.

– Привіт, – сказала я, почувши голос, – я давно хотіла сказати тобі одну річ. Твоя дружина, мені, звичайно, подруга, але я не можу мовчати, коли руйнується сім’я. Мені здається, що вона завела собі іншого чоловіка. Тільки не кажи їй, що я тобі дзвонила.

Подруга дивилася на мене, широко розкривши очі.

– Що ти робиш? – прошепотіла вона.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩