Коли я розказала про цю ситуацію Михайлу, він не роздумуючи сказав: “Ти що, з глузду з’їхала? Моя мама – свята жінка, вона не могла таке зробити або сказати. Викинь все це з голови, вона тебе дуже любить і поважає. Просто помирись з нею, і будьте подругами”. Що мені робити? Я не зможу з нею жити

 

Ніяк не можу заспокоїтися, хотіла все тримати в собі, але не виходить, тому доведеться поділитися своєю історією.

Зі Михайлом я познайомилася в інтернеті і жили в різних містах, він дуже хороший, добрий, красивий, стабільний чоловік. Ми з ним довго листувалися і він приїхав до моїх батьків. На той момент я вчилася в коледжі, мені було 19 років, йому було 25. Через пів року у нас відбулися заручини. Ось тоді я познайомилася з його батьками і спочатку вони здалися мені дуже приємними…

Через пару місяців ми з Михайлом знову поїхали до його батьків. Це було дуже дивно, його мама постійно до мене чіплялася. Я вночі зійшла з поїзда, приїхала до них, а вранці вона дала мені віник в руки і сказала: тепер в цьому будинку ти господиня, все роби сама. Я прибирала весь будинок, прала їх одяг, прасувала, готувала. Робила їй масажі, крім цього я вважаю, що я надто добре доглядаю за своїм чоловіком, я в буквальному сенсі за ним бігаю, як за дитиною.

Все почалося з того що ми пішли на зустріч до його друзів і я одяглася так, як мені подобається. Моєму чоловікові теж все підходило. Як тільки я вийшла зі своєї кімнати, свекруха, побачивши мене, мало не зомліла. Вона переодягнула мене з штанів в сукню і змусила напнути підбори, але це було не найстрашніше. Вона постійно говорила, що мені робити, як робити, що одягнути.

Я навіть вже трохи пошкодувала, що влізла у все це. Вона постійно хвалить свого сина, підносить його як бога (я нічого не кажу, мій чоловік найкращий, але це дратує!), Вона постійно говорить “мій синочок, мій синочок”. Хочеться сказати: мамо, прокиньтеся, вашому сину 25 років!

Якось раз вона почала до мене підмазуватися, нібито ми станемо подругами. Почала розпитувати, чи спимо ми разом, на що я відповіла: “ні, звичайно”.

Якось увечері, сидячи за столом, вона почала говорити про попередні наречених Михайла – нібито він завидний наречений. Потім подивилася на мене і сказала, що одна у нього була ну дуже красива, навіть гарніше, ніж я. “Я йому говорила: бери в дружини, а він ні, нікого не хотів брати. От не зрозумію, що він в тобі знайшов”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩