– Знаєте, як розnізнатu зраду? Ну, зі стовідсотковою гарантією. Я навчу, тільки nерш задайте собі питання – воно вам треба?

Мій хороший друг підозрював: зраджує подруга! Сім років жили разом, навіть в ЗАГС готовий був з нею піти, але ось Бог, як то кажуть, відвів. Те, що Бог відвів, це він уже потім, значно пізніше, зрозумів, а спочатку промисел Божий не розгледів. Просто наш спільний друг сказав, якого дружина кинула:

– Все баби зраджують, і крапка!

Бог, як відомо, вибирає різні інструменти для вираження своєї волі і направлення заблукалих овець по потрібному маршруту.

Тому Вадик задумався: а неспроста адже про зради заговорив, ой, неспроста! Вирішив – буде стежити! Тим більше, що товариш він з вільною зайнятістю.

І, знаєте – стежив!

В дощ і в відро. У спеку, коли асфальт плавився, і в холод, коли від морозу тріскалися камені… Ну ладно, не каміння, так руки або губи… Це все одно для красного слівця. Герой, словом.

Правда, не завжди стежив, тому стеження виходило результату не давало. На допомогу знову прийшов той самий приятель, який навчив героя: ,,Баби – вони хитрі! Не розкусиш! З ними треба як Отелло, говори, чи молись, Дездемоно!”

Перейнявся ідеєю, вжився в роль Отелло. Дездемона на вимоги зізнатися у зраді спочатку плакала і стверджувала – невинна, потім – прискорилася, переміщаючись з пункту А в пункт Б, щоб ненароком не провести часу поза домом більше ніж дозволялося, стала вести себе нижче трави тихіше води…

Але герой недарма героєм був, не купився на жіночі хитрощі.

Він розумів, маскує зрадницю! Чекає відповідного моменту, вирватися з – під контролю, наставити роги. А може, вже наставляє.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩