Вона заплатила за стареньку в магазині 5 гривень, а через кілька років отримала від неї стару книгу. Хотіла її навіть викинути, але знахідка була дивовижною

Ця історія цілком реальна і сталася з моєю знайомою. Кілька років тому в магазині ця дівчина стояла в черзі за бабусею. Старенькій не вистачало 5-ти гривень, і вона нервово вивертала кишені, в надії хоч щось знайти. Видно було, що вона нервує і їй сильно не по собі.

Моя знайома дуже поспішала, тому просто заплатила за бабусю і забула б цю історію. Ну що ці 5 гривень – є чи немає, великий погоди вони не зроблять. Тільки через ілька років вони з бабусею зустрілися в міському парку.

Моя знайома гуляла там з новонародженою дитиною, а бабуся сиділа на лавочці. Старенька покликала її, вони розговорилися. Виявилося, що бабуся – цікавий співрозмовник, і з нею досить приємно спілкуватися. Так вони стали зустрічатися в парку. Просто базікали і гуляли.

І якось бабуся принесла на зустріч стару книгу. Моя подруга брати не хотіла – вона не любить книг, вважає за краще читати в електронному форматі. Навіть викинути дорогою додому збиралася, але якось рука не піднялася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩