– Катю, я не знаю, що мені робити… Уявляєш, Семен з’явився! Десять років його не бачила, з того самого часу, як розлучилися. Хоч і сам від тебе тоді пішов, кинув з двома дітьми! І, розумієш, забулося за ці роки все погане, образа пропала кудись… Мені здається, я знову закохалася в нього, як в молодості

 

– Катю, я не знаю, що мені робити… Уявляєш, Семен з’явився! Десять років його не бачила, з того самого часу, як розлучилися. І, розумієш, забулося за ці роки все погане, образа пропала кудись… Мені здається, я знову закохалася в нього, як в молодості…

– Тань, та ти що? Він же сам від тебе тоді пішов, кинув з двома дітьми! До вертихвістка тієї поспішив в інше місто, навіть до дочок за стільки років ні разу не приїхав… Не дури, давай, викинь його з голови!

– Катю, кажу ж, пробачила. Та й стільки всього за ці роки відбулося… Може і сама я не права була тоді, можна було по-іншому себе повести, щоб не пішов на сторону мій Семен.

Тетяна і Семен були звичайною сім’єю. Обоє в науці працювали. Мимохідь двох дітей народили, донечкам по рочку. Тетяна, хоч і була хорошою мамою, роботу не кидала, а ось на чоловіка часу зовсім не залишалося.

Семен тоді часто у відрядження їздив з наукових питань. Ось і знайшов собі віддушину на стороні, в іншому місті познайомився з жінкою, з якою зав’язався у нього серйозний роман.

Чому чоловіки починають шукати уваги на стороні? Питання складне і відповідей на нього багато. Можна назвати основні:

· Просто склад характеру такий. Чоловік, навіть за ідеальних умов в сім’ї, буде дивитися на сторону, якщо він велелюбний сам по собі. Такі відносини не вважатимуться для нього зрадою, швидше за просто розвагою.

· Дружина не підходить. Тут мова йде про все. Можливо, у жінки просто не вистачає сил і часу, вона дуже зайнята роботою, будинком, дітьми. Утворюється «пробіл» у відносинах з чоловіком, який з часом чоловік намагається заповнити поза сім’єю.

· Закомплексованість чоловіка. Немає видатних досягнень в житті, але дуже хочеться бути «переможцем» в чому то, нехай навіть в завоюванні жіночих сердець. Ну і що, що дружина є, нічого страшного, зате таке підвищення у власних очах!

· Нудне життя. Чоловіки погано реагують на рутину. Маленькі діти, дружина в домашньому халаті, ні в кіно не сходити, ні на морі не з’їздити. Може розважити себе чимось іншим? Або знайти кого-небудь, з ким можна розважитися?

Тетяна дізналася про все лише через три роки. Семен тоді сам зізнався, що більше не може так жити і хоче переїхати до своєї коханої. Тетяна не стала боротися, не було ні сил, ні бажання, дала чоловікові розлучення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩