– Привіт, Антоніно! Мене звати Жанна. У нас з Володимиром відносини, вже давно, не тримайте його, будь ласка, він хоче піти до мене! – Антоніна навіть і не знайшла що відповісти на таке відверту заяву, просто зітхнула і поклала трубку

 

– Привіт, Антоніно! Мене звати Жанна. У нас з Володимиром відносини, вже давно, не тримайте його, будь ласка, він хоче піти до мене!

Голос у слухавці, який чула Антоніна, був досить молодим. Так значить та вертихвістка, з якої жінка якось побачила свого чоловіка в магазині зовсім і не «дочка одного» була… хоча, може і дочка, але у них «відносини»!

Антоніна навіть і не знайшла що відповісти на таке відверту заяву, просто зітхнула і поклала трубку.

В голові крутився рій думок, факти складалися в певний ланцюжок і підтверджували підозри про те, що у Володимира, з яким вони прожили більше чверть століття в шлюбі, є інша жінка…

Під час вечері Антоніна так, про між іншим, розповіла чоловікові про ранковий дзвінок. Той поперхнувся, відклав ложку і почав щось бурмотіти в своє виправдання. Антоніна не кричала, не плакала, а просто спокійно спостерігала за Володимиром, їй було цікаво, чим же закінчиться все.

А закінчилося воно тим, що після нетривалих пояснень, чоловік зібрав деякі речі і пішов… напевно, до неї…

Чесно кажучи, Антоніна не очікувала, що він зробить це так відразу. Від цього було ще болючіше. Залишившись одною, жінка, нарешті то, змогла дати волю сльозам …

Суперниця Жанна була, дійсно, набагато молодша Володимира, на цілих дванадцять років, їй було всього 38. У Антоніни не вкладалося в голові, навіщо досить молодій жінці потрібен п’ятдесятирічний чоловік та ще й одружений? Не багач, не особливо видатної зовнішності… Загадка!

Найчастіше, на такі відносини йдуть жінки невпевнені в собі. Так, саме так, можна охарактеризувати дамочок близько 40, які намагаються налагодити життя з чоловіками віку 50+.

На тлі партнера жінка відчуває себе молодою і красивою. Завоювати в цьому віці старшого чоловіка легше, ніж ровесника.

Самоствердитися легко за рахунок того, що «поцупила» перевіреного і сімейного. Позначається досвід минулих невдалих романів або їх відсутність.

А тут простіше, не розлучений, тому і заміж не пропонує.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩