Я зустрічаюся з одруженим чоловіком. Я не збираюся його забирати з сім’ї, але і піти з цих відносин я теж не можу, тому що люблю його. Коли моя мама про це дізналася, вона, як віруюча людина, попросила мене кинути його. Я не змогла цього зробити і моя мама від мене відреклася

 

Мені 26 років і я зустрічаюся з одруженим чоловіком. Я не збираюся його забирати з сім’ї, але і піти з цих відносин я теж не можу. І це не єдина проблема, моя мама про це дізналася і відреклася від мене.

Думка мами для мене дуже важлива. Ми з мамою жили удвох. Мій батько пішов ще до мого народження, тому мама більше ні з одним чоловіком відносин не заводила. Її настільки вразила ця зрада мого батька, що вона просто вдарилася в релігію і в службу при храмі.

Поки я була маленькою, то мені завжди було цікаво піти разом з мамою на службу. Найбільше мені подобався церковний спів. Я могла годинами слухати його, і мені більше нічого не треба було. Подорослішавши, я почала ходити на спів до них, голос у мене дуже тонкий і дзвінкий. Мама завжди говорила, що я буду гідною її заміною після того, як її не стане. Мені ніколи не подобалися такі її слова, тому з часом я почала віддалятися від усього цього, щоб мамі не було заміни і вона жила довго.

Мама працювала вчителькою початкових класів. Школа у нас в селищі була дуже старою і маленькою. Але, з огляду на, що дітей тут було теж небагато, то всім місця вистачало. Я завжди намагалася вивчити більше, ніж вимагають в школі, тому змогла вступити до університету в місті. Ось тут-то моє життя повністю перевернулася.

Тут я дізналася, що таке дискотека і вечірки. А так як я жила в гуртожитку, то в кімнаті завжди було весело і дружно. Зі мною разом жили теж дуже виховані дівчатка, тому з навчанням у нас все було добре. Але і від студентського життя ми теж не відставали. Я навіть взяла участь в університетському конкурсі краси, на якому посіла перше місце серед першого курсу.

Ця перемога кардинально змінила мою студентське життя. Мене почали запрошувати на різні заходи в якості ведучої, що давало мені велику фору в навчанні. Гірше ставитися до неї я не стала, але поблажки все ж були. На черговому заході я познайомилася з багатим чоловіком. До цього я нікого до себе близько не підпускала, а тут підпустила. Він так красиво за мною доглядав, що встояти було просто неможливо. Я і не встояла.

Але через кілька місяців він все ж зізнався мені, що одружений і має дітей. Для мене це було дуже несподівано і неприємно. Адже я все-таки вихована віруючою жінкою, тому, знаючи відразу цей факт, ніколи б не пішла на ці відносини. Але після його визнання я не змогла відмовитися від нього. Дуже я його полюбила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩